Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Rush B! Poradnik do Counter Strike Global Offensive to porady na start, nauka ekonomii w grze, opis wszystkich broni CT i T, mapy turniejowe, ustawienia configu audio i wideo, nauka strzelania, tryby gry i nauka poruszania się w czasie walki. Global Elite czeka!

Ostatnia aktualizacja: 30 stycznia 2018

Niniejszy poradnik do gry Counter Strike: Global Offensive omawia najważniejsze funkcje gry i pomaga w poznaniu jej zasad. Nasze porady do CS GO to mnóstwo przydatnych tipsów dotyczących nauki strzelania, rzucania granatami czy obsługi AK 47. Nauczysz się tu ekonomii w grze (co kupować pierwsze), celować, poruszać się i poznasz wszystkie bronie. Ta solucja jest stale rozwijana i z pewnością może pomóc odnaleźć się na takich mapach jak Dust2 (de_dust2), Inferno (de_inferno), Cache (de_cache), Cobblestone (de_cbble) i Mirage (de_mirage). Chcesz dotrzeć do rangi global elite? Zacznij od porad na start i nauki podstaw!

Config CS GO - ustawienia i konfiguracja

Pierwszy rozdział tego poradnika w szczegółowy sposób przeprowadza Gracza przez proces poprawnego ustawiania configu, a więc myszy, ustawień video i audio. Dowiesz się tu, jak ustawić akcelerację myszy, DPI i czułość oraz jak zwiększyć FPS w CS GO.

 1. Ustawienia myszy
 2. Ustawienia video i audio
 3. Ustawienia serwera do ćwiczeń - czyli config prywatnego serwera, który pomoże ci w treningu.
 4. Parametry startowe - config CS
 5. Wymagania sprzętowe Counter Strike

CS GO - poradnik do gry

Kolejny rozdział został poświęcony najważniejszym aspektom rozgrywki, jak: poprawne pozycjonowanie celownika, korygowanie odrzutu broni, techniki strzelania, tryby gry, ekonomia, GOTV i porady ogólne. Ostatni rozdział poświęcono opisowi map turniejowych.

 1. Porady ogólne
 2. Celowanie
 3. Poruszanie się - movement kobry!
 4. Techniki strzelania
 5. Tryby gry - czyli gra rankingowa, demolka, wyścig zbrojeń, casual i deathmatch.
 6. Czego NIE robić w CS GO?
 7. Ekonomia
 8. GOTV
 9. Słownik skrótów i terminów CS GO
 10. Porady do CS GO - jak strzelać i jak zacząć przygodę z Counter Strike - nasze porady pomogą odnaleźć się w skomplikowanym świecie rozgrywek multiplayer i gier rankingowych.

Mapy CS GO

Poniżej zamieściliśmy spis map turniejowych w CS GO (oraz map do tzw. rankedów czyli meczy rankingowych) wraz z opisem miejscówek i przydantyhc miejsc do campienia, zasadzek i rzucania smoke'ów itd. Dowiesz się tu również czym jest długa lub long oraz gdzie są dywany czy krótka. Dust2, Inferno czy Mirage to najbardziej popularne mapy w CS GO.

 1. Mapa CS GO Dust2 (de_dust2)
 2. Mapa CS GO Inferno (de_inferno)
 3. Mapa CS GO Mirage (de_mirage)
 4. Mapa CS GO Cache (de_cache)
 5. Mapa CS GO Cobblestone (de_cbble)

Broń w CS GO

Counter Strike to starcia online dwóch grup, CT i T, czyli terrorystów i antyterrorystów. Przedostatni rozdział w szczegółowy sposób opisuje bronie i granaty dostępne grze zarówno po stronie Antyterrorystów, jak i Terrorystów. Dowiesz się tu, która broń jest najlepsza, jak używać AWP, dlaczego warto nauczyć się kontrolować full auto AK 47, a także wiele innych porad dotyczących USP, CZ, Famasa, M4A4, AUG, Scar 20 (autosniper), P90 i scouta (SSG).

 1. Broń antyterrorystów
 2. Broń terrorystów
 3. Granaty

Profesjonalni gracze CS GO

W tym dziale opisujemy waszych ulubionych pro graczy - global elite, movement cobry i gamingowy sprzęt - sprawdź, jakie Izak, Snax, Pasha i TaZ posiadają konfiguracje.

 1. Konfiguracje profesjonalnych graczy
 2. Izak
 3. NEEX
 4. STOMP
 5. repo
 6. Pasha Biceps
 7. Snax
 8. TaZ

Niniejszy poradnik do gry Counter Strike: Global Offensive zawiera:

 1. Porady ułatwiające poprawne ustawienie configu.
 2. Porady związane z odpowiednim pozycjonowaniem celownika i strzelaniem.
 3. Opis technik poruszania się.
 4. Porady związane z ekonomią, czyli odpowiednim zarządzaniem funduszami.
 5. Opis odtwarzania i nagrywania dem oraz tworzenia filmików.
 6. Porady ogólne.
 7. Opis broni z podziałem na drużyny Antyterrorystów i Terrorystów.
 8. Opis map turniejowych.

Operacja Hydra

23 maja wystartowała kolejna Operacja w Counter Strike Global Offensive. Tak jak we wcześniejszych dodatkach, Operacja Hydra również zaoferuje graczom całą masę atrakcji, jak np. misje we współpracy ze znajomym lub zupełnie nowe mapy stworzone przez społeczność. Operacja Hydra zawiera również kilkadziesiąt misji z rozmaitymi misjami o stopniowo wzrastającymi poziomie trudności. Wraz z dodatkiem do sprzedaży trafiła również nowa skrzynka z nowymi skórkami do broni z Operacji Hydra. Co więcej, gracz otrzyma dostęp do 7 dodatkowych map (4 są zupełnie nowe, a 3 powróciły do gry po dłuższej nieobecności) i 3 zupełnie nowych trybów gry: War Games, Wingman i Weapon Expert w tym wiele rozmaitych modyfikatorów zmieniających rozgrywkę. Operacja Hydra będzie dostępna przez 18 tygodni, aż do września.

 1. Nowe tryby gry
 2. War Games
 3. Wingman
 4. Weapon Expert
 5. Mapy Operacji Hydra

Misje Operacji Hydra

 1. Porady ogólne Operacji Hydra
 2. Misja 1

Więcej misji znajdziesz po lewej stronie strony w spisie treści.

Counter-Strike: Global Offensive zadebiutował w 2012 roku jako kontynuacja i rozwinięcie formuły znanej z poprzednich, kultowych odsłoń: Counter-Strike: Source i Counter-Strike 1.6. Rozgrywka charakteryzuje się niezwykłą dynamiką: jest łatwa i przyjemna, lecz jednocześnie bardzo wymagająca. Gra polega na starciach terrorystów i antyterrorystów na stosunkowo małych, ale rozbudowanych mapach.

W tym poradniku znajdziesz:

 1. Opis trybów zabawy w Operacji Hydra;
 2. Opis modyfikatorów trybów zabawy;
 3. Wiele uzytecznych porad dla początkujących;
 4. Treściwą solucję do misji w Operacji Hydra;
 5. Opis nowych map w Operacji Hydra.

Łukasz Telesiński (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Łukasz Telesiński

Łukasz Telesiński

Przed dołączeniem do teamu poradników GRYOnline.pl w 2015 roku, studiował na AWF-ie w Poznaniu, skąd wyszedł z tytułem magistra. Ma 8-letnie doświadczenie w pisaniu poradników do różnych gier, a obecnie pracuje także w branży IT, gdzie jest rekruterem technicznym. Pomimo tego, że gra w prawie każdy gatunek gier, szczególną uwagę skupia na MMORPG, RPG, FPS oraz grach sportowych (seria FIFA, Football Manager, wyścigi). Poza graniem lubi gotować (jest fanem kuchni włoskiej), czytać książki, szczególnie fantasy i kryminały, a także aktywnie spędzać czas poza domem, robić zdjęcia i kręcić filmy z podróży.

więcej


Informacje o CS GO - poradnik do gry

Poradnik zawiera : strony: 79, ilustracje: 526 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 5.

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 18 stycznia 2018, odwiedź Poradnik do gry

Operacja Hydra - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 29 maja 2017, odwiedź Operacja Hydra - poradnik do gry

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w CS GO - poradnik do gry