Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 23 - Rialto: Etykieta kontynentalna | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 30 zabójstw poprzez strzał w głowę korzystając z jakiegokolwiek pistoletu. W misji tej możesz korzystać z ulubionego pistoletu co powinno znacznie polepszyć Twój wynik. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Przeciwnicy mogą pojawić się w tunelu widocznym w oddali i ruszyć schodami do góry lub pójść w lewo do kolejnego przejścia - Misja 23 - Rialto: Etykieta kontynentalna | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Przeciwnicy mogą pojawić się w tunelu widocznym w oddali i ruszyć schodami do góry lub pójść w lewo do kolejnego przejścia. Stojąc w tym miejscu masz możliwość natychmiastowego ataku lub zorientowania się w sytuacji i sprawną zmianę pozycji.

Stojąc w tym miejscu masz możliwość obserwowania drzwi w budynku naprzeciwko, którymi przeciwnicy mogą dostać się na dach, a także możesz osłaniać schody prowadzące w dół - Misja 23 - Rialto: Etykieta kontynentalna | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Stojąc w tym miejscu masz możliwość obserwowania drzwi w budynku naprzeciwko, którymi przeciwnicy mogą dostać się na dach, a także możesz osłaniać schody prowadzące w dół. Zdecydowanie najlepsze miejsce, które będziesz w stanie szybko zająć.

Pozostałe istotne informacje:

  • W misji tej możesz korzystać z ulubionego pistoletu co powinno korzystnie wpłynąć na końcowy rezultat. Bardzo dobrze sprawdzają się dwie bronie: Desert Eagle i Dual Berettas. Pierwsza broń ma dużą siłę rażenia i często wystarczy jeden strzał, aby zabić przeciwnika jednak wymaga dużych umiejętności celowania. Beretty są bardzo dobrym wyborem ze względu na dużą pojemność magazynka i szybkostrzelność.
  • Przeciwnicy są bardzo szybcy i sprawnie zmieniają swoje pozycje, często zachodzą od tyłu lub atakują z boków.
  • Z ciał poległych przeciwników zbierz dodatkową broń i granaty.
  • Mniej więcej od 3 fali jeden z wrogów będzie ubrany w ciężki kombinezon. Trzymaj takiego przeciwnika na dystans. Strzelaj krótkimi seriami, chowaj się za jakąś przeszkodę i strzelaj ponownie.
  • Oszczędzaj pieniądze, aby móc zakupić ciężki kombinezon.
  • Dokonaj zakupu ciężkiego kombinezonu po zdobyciu około 15 punktów. W ten sposób pozostałe 15 będzie łatwiej zdobyć ze względu na znacznie większą przeżywalność. Kombinezon pozwoli na przystanięcie w miejscu i poprawne wycelowanie.