Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 17 - Inferno: Szabrownicy | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw korzystając z broni AK-47. W trakcie korzystania z tej broni należy uważać na bardzo duży rozrzut pocisków dlatego najlepiej jest strzelać krótkimi seriami, aby móc poprawnie wycelować w przeciwnika. Przy strzelaniu długą serią można pomóc sobie ściąganiem celownika do dołu i kucając. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Bardzo dobra pozycja strzelecka znajdująca się na podwyższeniu - Misja 17 - Inferno: Szabrownicy | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Bardzo dobra pozycja strzelecka znajdująca się na podwyższeniu. Z tego miejsca możesz mieć oko na drzwi wyjściowe na balkon, które są widoczne w oddali. Przesuwając się nieco w lewo możesz osłaniać kolejne przejście, a odwracając się w prawą stronę będziesz w stanie odeprzeć atak przeprowadzany kolejnym przejściem. Tak więc znajdując się w jednym miejscu i korzystając ze strefowania można praktycznie osłaniać większą część mapy.

Świetna pozycja, która dodatkowo daje ochronę przed przeciwnikami atakującymi z balkonu, który znajduje się za murkiem z lewej strony - Misja 17 - Inferno: Szabrownicy | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Świetna pozycja, która dodatkowo daje ochronę przed przeciwnikami atakującymi z balkonu, który znajduje się za murkiem z lewej strony. Patrząc na wprost masz pod kontrolą jedno przejście. Strefując w lewo lub w prawo do ściany możesz mieć oko na wcześniej wspomniany balkon. Wychylając się za mur masz możliwość ostrzelania przeciwnika szturmującego z prawej strony.

Pozostałe istotne informacje:

  1. W misji tej nie można kupować broni lub innego wyposażenia.
  2. Możesz korzystać jedynie z początkowej broni lub z tego, co pozostawią po sobie martwi przeciwnicy.
  3. Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw przy pomocy AK-47, ale najpierw trzeba zdobyć tą broń od przeciwników. Przeważnie jest to wykonalne w 3 rundzie kiedy przeciwników stać na zakup AK-47.
  4. Gdy tylko uda Ci się ustrzelić przeciwnika, który jest w posiadaniu AK-47, natychmiast zabierz jego broń i zacznij nabijać licznik zabójstw.
  5. Pierwsze fale przeciwników są bardzo wymagające. Szczególnie problematyczna może być 2 fala w której to przeciwnicy dysponują bronią automatyczną, a Ty wciąż stoisz ze zwykłym pistoletem w dłoni.
  6. Po każdej zakończonej rundzie regenerujesz nieco zdrowia. W początkowych rundach możesz odzyskać około 50 punktów, ale jeśli rozgrywka przeciągnie się powyżej 7 rundy, zawsze będziesz leczyć się do maksimum.
  7. Staraj się wyczekać przeciwników przy miejscu podłożenia bomby, a nie szukać ich po mapie. Zajmijcie dogodne pozycje i czekajcie na rozwój wydarzeń.
  8. Przeciwnicy mają naprawdę dobrego cela więc pojedyncze szarżowanie na grupę wroga przeważnie kończy się osłabieniem własnej drużyny.
  9. Przeciwnicy często korzystają z różnego rodzaju granatów.