Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 6 - Lite: Krew i ropa | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw korzystając z broni PP-Bizon. Podobnie, jak w przypadku korzystania z broni UMP-45 należy korygować nieco ustawienie celownika co pozwoli na strzelanie nieprzerwaną serią pocisków. O ile pierwsze 3 strzały oddawane są w odpowiednim kierunku tak pozostałe pociski ściąga dość znacznie do góry, a następnie w lewo. Aby wystrzelić udaną serię należy ściągać trochę celownik w dół i w prawo. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Na powyższym obrazku widać róg budynku zza którego mogą wyjść przeciwnicy - Misja 6 - Lite: Krew i ropa | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Na powyższym obrazku widać róg budynku zza którego mogą wyjść przeciwnicy. Trzymając celownik nieco za linią budynku można natychmiast zareagować, gdy przeciwnik pojawi się w polu rażenia. W razie kłopotów można wycofać się w prawo za budynek.

Chyba najlepsza pozycja na tej mapie - Misja 6 - Lite: Krew i ropa | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Chyba najlepsza pozycja na tej mapie. Stojąc w tym miejscu możesz tak naprawdę osłaniać wszystkie możliwe przejścia. Z prawej strony widać wąski korytarz do którego można wrzucić granat oślepiający, gdy przeciwnicy pojawią się w środku co znacznie ułatwi ich eliminację. W oddali widać przejście z lewej strony. Wychylając się za skrzynki (lub wskakując na nie) można osłaniać przejście przedstawione na wcześniejszym obrazku, a patrząc nieco w prawo za róg można mieć oko na kolejny korytarz.