Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 15 - Lite: Urlop w moim stylu | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 25 zabójstw korzystając z broni Rewolwer R8. Broń jest bardzo skuteczna, ale korzystając ze zwykłego trybu strzelania musisz najpierw ściągnąć język spustowy, aby napiąć kurek, który dopiero odpali nabój. Cała operacja chwilę potrwa więc cały czas musisz utrzymywać celownik na przeciwniku. Alternatywny, szybszy strzał jest słabszy, ale można go wykorzystać w trudnej sytuacji. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Bardzo dobre miejsce z którego widzisz większą część mapy - Misja 15 - Lite: Urlop w moim stylu | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Bardzo dobre miejsce z którego widzisz większą część mapy. Chowając się za wentylacją chronisz się przed atakiem z prawej strony. Stojąc w tym punkcie możesz osłaniać korytarz z lewej strony, dolny korytarz z prawej strony, a także mieć oko na drzwi znajdujące się u góry po prawej stronie.

Kolejne dobre miejsce z którego widać duży obszar mapy - Misja 15 - Lite: Urlop w moim stylu | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Kolejne dobre miejsce z którego widać duży obszar mapy. Po prawej stronie znajduje się korytarz, którędy mogą przyjść przeciwnicy. Kolejny korytarz znajduje się z lewej strony - wystarczy wychylić się nieco za róg. Z tego miejsca można też mieć oko na drzwi u góry i korytarz, który znajduje się na dole z lewej strony.

Pozostałe istotne informacje:

  1. Rewolwer R8 jest dostępny od samego początku rozgrywki więc od razu możesz zacząć zdobywać zabójstwa.
  2. Rewolwer R8 posiada jedynie 8 naboi w magazynku, a przeładowanie trwa dość sporo czasu więc zadbaj o to, aby mieć gdzie się schować gdy zajdzie potrzeba zmienienia magazynku.
  3. Broń dysponuje małą ilością zapasowych naboi więc dobrze jest dokupić lub zebrać jakąś inną broń, która w razie konieczności posłuży do zabicia przeciwnika.
  4. Przeciwnicy strefują na boki więc możesz mieć trudności z trafieniem, szczególnie w czasie naciągania kurka rewolweru.
  5. Przeciwnicy często korzystają z różnego rodzaju granatów.
  6. Mniej więcej po 3 lub 4 fali przeciwnicy od razu namierzają cel i oddają bardzo celne strzały - miej się na baczności.
  7. Dobrym pomysłem jest zamykanie górnych drzwi. Przeciwnicy najpierw będą musieli je otworzyć, aby wejść do środka dzięki czemu od razu zorientujesz się skąd nadciąga zagrożenie.
  8. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z drzwi u góry, poczekanie na przeciwników i użycie granatu dymnego. Niczego nieświadomi przeciwnicy przejdą przez dym więc ustaw się tak, aby móc strzelać im w plecy.