Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

War Games w CS: GO poradnik CS GO

Zastanawiasz się, jak zdobyć przewagę w trybie War Games? Na poniższej stronie znajdziesz garść porad dla każdego początkującego, który chce spróbować swoich siły w nowym trybie CS: GO.

Ostatnia aktualizacja: 5 czerwca 2017

Gry wojenne oferują 6 różnych modyfikatorów rozgrywki, z którymi można grać w czasie trwania wydarzenia. Po skończeniu rozgrywki gracze decydują na jakich zasadach będzie rozgrywane kolejne starcie.

Opisujemy 6 modyfikatorów, które znacząco odmieniają grę w trybie War Games oraz przedstawiamy porady do Operacji Hydra, które pomogą odnaleźć się w danym trybie:

The Flying Scoutsman

Każdy z graczy otrzymuje do dyspozycji jedynie broń SSG08 i nóż. Co więcej, grawitacja zostaje całkowicie wyłączona, a skuteczność celowania podniesiona ze względu na występujący stan nieważkości.

Porady

 1. Wykorzystując brak grawitacji można wykonywać o wiele wyższe i dalsze skoki dzięki czemu jesteś w stanie dostać się na drzewo skąd możesz ostrzeliwać przeciwników wykorzystując osłonę jaką dają korony drzew.
 2. Skacząc bez celu wystawisz się na ostrzał ze strony wroga. Nie wykorzystuj skoków o ile nie jest to potrzebne.
 3. Jeśli grasz w drużynie antyterrorystów staraj się unikać wykorzystywania pozycji strzeleckich na dachu ponieważ są to miejsca, które przeważnie są bacznie obserwowane przez drużynę przeciwną.
 4. Zaczynając po stronie terrorystów możesz obrać bardzo wygodną pozycję za dużą skałą, która znajduje się nieco z przodu. Stąd możesz mieć oko na przeciwników starających się zająć pozycje strzeleckie na dachu budynku widocznym w oddali, a także możesz ustrzelić wrogów wdrapujących się na dach domu z lewej strony.

Heavy Assault Suit

Gracze mają możliwość zakupienia w sklepie ciężkiego pancerza, który znacznie zwiększy przeżywalność i pozwoli na przyjęcie sporej ilości obrażeń.

Porady

 1. Korzystając z ciężkiego pancerza nie będziesz w stanie używać karabinów.
 2. Po zakupie ciężkiego pancerza wchodź do pomieszczeń jako pierwszy/sza, aby skupić na sobie uwagę wroga. Będziesz w stanie przyjąć znaczną ilość obrażeń, a w tym czasie Twoja drużyna zajmie się eliminacją przeciwników.

Headshots Only

Jak sama nazwa wskazuje, obrażenia można zadać jedynie poprzez strzały w głowę. Za sprawą tego trybu rozgrywki można znacznie zwiększyć swoje umiejętności strzeleckie.

 1. Staraj się utrzymywać przez cały czas celownik nieco wyżej dzięki czemu będziesz w stanie natychmiast oddać strzał gdy tylko dostrzeżesz cel.
 2. Sukces tego trybu jest mocno uzależniony od umiejętności gracza, ale nie przejmuj się jeśli inni radzą sobie lepiej. Nie poddając się możesz znacznie zwiększyć poziom własnych umiejętności.
 3. Zachowaj spokój nawet gdy widzisz, że szarżuje na Ciebie 2 przeciwników. Obrażenia możesz otrzymać jedynie poprzez strzał w głowę więc nie jest powiedziane, że wcześniej sam/a nie zdołasz ich wykończyć.
 4. Korzystaj ze strefowania tak często, jak tylko się da. Zmieniaj swoją pozycję, skacz, kucaj, po prostu nie stój w jednym miejscu. W ten sposób przeciwnicy będą mieli znacznie utrudnione zadanie.

Hunters - Gatherers

Gracze muszą zdobywać nieśmiertelniki, aby zyskać punkty potrzebne do wygrania rozgrywki. Nieśmiertelniki pojawiają się na ziemi po każdym zabójstwie.

Porady

 1. Współpracuj z drużyną. W ten sposób macie większą szansę na zlikwidowanie przeciwnika i ochronienie siebie nawzajem.
 2. Zanim podbiegniesz do upuszczonego nieśmiertelnika upewnij się, że nie znajdujesz się na muszce któregoś z przeciwników - pozostań czujny.

Stab Stab Zap

Jedynym wyposażeniem do którego mają dostęp gracze są noże, granaty i zmodyfikowana broń Zeus. W tym trybie na pewno podszkolisz się w walce w bliskim kontakcie.

Porady

 1. Aby broń Zeus była skuteczna musisz znaleźć się blisko przeciwnika.
 2. Jeden strzał z Zeusa wystarczy, aby zlikwidować przeciwnika. Pamiętaj jednak, aby celować w górną część ciała przeciwnika.
 3. Po wystrzeleniu pocisku z Zeusa minie 30 sekund zanim broń ponownie się załaduje dlatego przed oddaniem strzału upewnij się, że będzie on celny.
 4. Możesz wyrzucać raz użytą broń gdy w pobliżu leżą kolejne bronie. Po podniesieniu innej może okazać się, że jest w pełni naładowana.
 5. Bardzo łatwo jest wycelować w gracza, który szarżuje na Ciebie z nożem.
 6. Gdy widzisz przeciwnika, który biegnie w Twoją stronę możesz pokusić się o wyjęcie noża i trzymać naładowaną broń we zanadrzu. Gdy przeciwnik połknie przynętę i pójdzie w Twoją stronę, szybko zmień broń i go wyeliminuj.

Trigger Discipline

Tryb, który na pewno poprawi Twoją celność ponieważ za każdy spudłowany strzał otrzymasz pewną ilość obrażeń. Spudłuj całą serię z karabinu, a pożegnasz się z własnym życiem.

Porady

 1. Jeśli nie masz wysokiej skuteczności w strzelaniu w głowę, celuj w korpus, aby mieć większą szansę na trafienie w przeciwnika.
 2. Przy wykorzystywaniu karabinu dobrym pomysłem jest strzelanie krótkimi seriami, aby zniwelować rozrzut broni.
 3. Dobrym pomysłem jest sprawić, aby przeciwnik spudłował parę strzałów dzięki czemu łatwiej będzie go dobić.
 4. Możesz pokusić się o sprowokowanie przeciwnika do ataku, a gdy spudłuje kilka strzałów łatwo będzie wykończyć go granatem.