Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 10 - Rialto: Bridging the gap | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 20 zabójstw korzystając z broni FAMAS. Broń posiada funkcję automatyczną w której można strzelać nieprzerwaną serią, a także tryb w którym wystrzeliwuje zaledwie 3 pociski w serii. W trakcie korzystania z tej broni należy korygować nieco ustawienie celownika co pozwoli na strzelanie nieprzerwaną serią pocisków. O ile pierwsze 3 strzały oddawane są w odpowiednim kierunku tak pozostałe pociski ściąga dość znacznie do góry, a następnie rozpoczyna się rozprysk z lewej strony na prawą. Aby wystrzelić udaną serię należy ściągać celownik w dół i lewo/prawo. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Przeciwnicy mogą pojawić się w tunelu widocznym w oddali i ruszyć schodami do góry lub pójść w lewo do kolejnego przejścia - Misja 10 - Rialto: Bridging the gap | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Przeciwnicy mogą pojawić się w tunelu widocznym w oddali i ruszyć schodami do góry lub pójść w lewo do kolejnego przejścia. Stojąc w tym miejscu masz możliwość natychmiastowego ataku lub zorientowania się w sytuacji i sprawną zmianę pozycji.

Stojąc w tym miejscu masz możliwość obserwowania drzwi w budynku naprzeciwko, którymi przeciwnicy mogą dostać się na dach, a także możesz osłaniać schody prowadzące w dół - Misja 10 - Rialto: Bridging the gap | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Stojąc w tym miejscu masz możliwość obserwowania drzwi w budynku naprzeciwko, którymi przeciwnicy mogą dostać się na dach, a także możesz osłaniać schody prowadzące w dół. Zdecydowanie najlepsze miejsce, które będziesz w stanie szybko zająć.