Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 13 - Lite: Potęga Phoenix | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 20 zabójstw korzystając z broni SCAR-20. Broń należy do grupy szybkostrzelnych i dodatkowo dysponuje bardzo dobrym przybliżeniem co znacznie ułatwi celowanie. Broń nie posiada dużego rozrzutu pocisków więc można śmiało strzelać seriami nawet przy wykorzystywaniu przybliżenia. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Chyba najlepsza pozycja na tej mapie - Misja 13 - Lite: Potęga Phoenix | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Chyba najlepsza pozycja na tej mapie. Stojąc w tym miejscu możesz tak naprawdę osłaniać wszystkie możliwe przejścia. Z prawej strony widać wąski korytarz do którego można wrzucić granat oślepiający, gdy przeciwnicy pojawią się w środku co znacznie ułatwi ich eliminację. W oddali widać przejście z lewej strony. Wychylając się za skrzynki (lub wskakując na nie) można osłaniać przejście przedstawione na poniższym obrazku, a patrząc nieco w prawo za róg można mieć oko na kolejny korytarz.

Wspomniane wcześniej przejście, które można osłaniać wskakując na skrzynki lub stojąc tuż obok nich - Misja 13 - Lite: Potęga Phoenix | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Wspomniane wcześniej przejście, które można osłaniać wskakując na skrzynki lub stojąc tuż obok nich. Zza tego rogu często wychodzą przeciwnicy więc warto sprawdzać tę pozycję od czasu do czasu.

Pozostałe istotne informacje:

  1. SCAR-20 jest bardzo kosztowną bronią więc minie kilka rund zanim uzbierasz potrzebne środki. W tym czasie przeciwnicy staną się silniejsi więc musisz bardzo uważać, aby nie stracić dopiero co zakupionej broni.
  2. Jeśli gra się przeciąga, w fali może pojawić się przeciwnik ubrany w ciężki kombinezon. Trudno jest wyeliminować takiego przeciwnika więc najlepiej trzymać go na dystans - wystrzelić kilka strzałów i wycofać się na kolejną pozycję. W ten sposób eliminujesz zagrożenie nie ponosząc zbyt wielu szkód.
  3. Podwójne przybliżenie znacznie zwęża pole widzenia.
  4. Przeciwnicy strefują na boki więc możesz mieć trudności z trafieniem, szczególnie na podwójnym przybliżeniu. Nie strzelaj na ślepo, wyczekaj moment.
  5. Przeciwnicy często korzystają z różnego rodzaju granatów.
  6. Po około 3 lub 4 fali, przeciwnicy znacznie zwiększają swoje umiejętności strzeleckie.