Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 14 - Canals: Ołów w wodzie | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 20 zabójstw korzystając z broni AWP. AWP to broń snajperska więc dysponuje bardzo dużą siłą i świetnym przybliżeniem, ale po oddaniu jednego strzału trzeba załadować kolejny nabój więc minie chwila zanim będzie można strzelić ponownie. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Ściana po prawej stronie oferują bardzo dobrą ochronę - Misja 14 - Canals: Ołów w wodzie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Ściana po prawej stronie oferują bardzo dobrą ochronę. Z tego miejsca masz świetny widok na przeciwników, którzy mogą pojawić się między filarami. Wychylając się w lewo możesz mieć oko na miejsce podłożenia bomby.

Chyba najlepsze miejsce na tej mapie - Misja 14 - Canals: Ołów w wodzie | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Chyba najlepsze miejsce na tej mapie. Budynek daje bardzo dobrą ochronę przed przeciwnikiem, a widzisz stąd aż 3 przejścia. Pierwsze znajduje się po lewej stronie zaraz za stolikami. Następne pod łukiem białego budynku, a ostatnie z prawej strony. Cofając się nieco natrafisz na platformę z której będziesz w stanie strzelać w kierunku widocznym na wcześniejszym obrazku.

Pozostałe istotne informacje:

  1. AWP jest dość kosztowną bronią więc minie kilka rund zanim uzbierasz potrzebne środki. W tym czasie przeciwnicy staną się silniejsi więc musisz bardzo uważać, aby nie stracić dopiero co zakupionej broni.
  2. Jeśli gra się przeciąga, w fali może pojawić się przeciwnik ubrany w ciężki kombinezon. Trudno jest wyeliminować takiego przeciwnika więc najlepiej trzymać go na dystans - Wystrzel raz, schowaj się za jakąś przeszkodę i strzel ponownie. W ten sposób eliminujesz zagrożenie nie ponosząc zbyt wielu szkód.
  3. Przeciwnicy strefują na boki więc możesz mieć trudności z trafieniem, szczególnie na podwójnym przybliżeniu. Na tej mapie zdecydowanie lepiej sprawdza się pojedyncze przybliżenie.
  4. Przeciwnicy często korzystają z różnego rodzaju granatów.
  5. Podwójne przybliżenie mocno zawęża pole widzenia.
  6. Z broni możesz strzelać bez przybliżenia, kiedy np. przeciwnik jest tuż obok Ciebie, ale musisz wycelować "na ślepo", bo w normalnym trybie broń nie posiada celownika. Czasem lepiej jest dobić przeciwnika zwykłym pistoletem niż ryzykować utratę broni i rundy.
  7. Kiedy przeciwnicy atakują grupami oddawaj pojedynczy strzał i chowaj się za przeszkodę terenową. Nie zdążysz ustrzelić wszystkich przeciwników stojąc na otwartym terenie.