Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 18 - Black Gold: Małe bronie, duże problemy | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw korzystając z domyślnego pistoletu antyterrorystów. Korzystanie ze zwykłego pistoletu nie jest kłopotliwe więc musisz po prostu dobrze celować i oszczędzać amunicje. Poniżej przedstawiono 3 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Na powyższym obrazku można zauważyć wyjście na balkon - Misja 18 - Black Gold: Małe bronie, duże problemy | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Na powyższym obrazku można zauważyć wyjście na balkon. Z tego miejsca możesz mieć oko na przeciwników, którzy mogą starać się przejść przez hangar naprzeciwko. Możesz także osłaniać drzwi znajdujące się na dole z lewej strony. Wychylając się w prawo za drzwi masz możliwość ostrzeliwania przeciwników szturmujących hangar z zewnątrz. Odwracając się w lewo masz świetną pozycję strzelecką na miejsce podłożenia bomby.

Odwracając się w lewo od drzwi masz możliwość likwidowania przeciwników nadciągających z dołu - Misja 18 - Black Gold: Małe bronie, duże problemy | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Odwracając się w lewo od drzwi masz możliwość likwidowania przeciwników nadciągających z dołu. Wykorzystując wąskie przejście przy ścianie z prawej strony możesz także skorzystać z innego kąta, jeśli przeciwnicy chowają się za ścianą.

Wyjście na zewnątrz hangaru - Misja 18 - Black Gold: Małe bronie, duże problemy | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Wyjście na zewnątrz hangaru. Z lewej strony znajduje się duża otwarta przestrzeń, a z prawej kolejny budynek ze schodami. Zazwyczaj tędy szturmuje przeciwnik ubrany w ciężki pancerz.

Pozostałe istotne informacje:

  • Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw korzystając z podstawowej broni antyterrorystów, czyli tej, którą dysponujesz od samego początku. Nie ma sensu dokupować innych pistoletów.
  • Do dyspozycji posiadasz 36 naboi więc staraj się celować w głowę lub górną partie ciała przeciwnika, aby zlikwidować go najmniejszą możliwą ilością naboi.
  • Za zdobyte pieniądze dokup inną broń, którą będziesz w stanie posłużyć się w krytycznej sytuacji.
  • Możesz pokusić się o osłabienie przeciwnika inną bronią i dobicie go pistoletem.
  • W 2 fali pojawi się przeciwnik ubrany w ciężki pancerz. Bardzo trudno zabić go za pomocą zwykłego pistoletu więc albo staraj się go osłabić granatami lub inną bronią, aby później dobić go pistoletem. Najlepszy efekt daje ostrzał przeciwnika we 2 osoby.
  • Opancerzonego przeciwnika musisz trzymać na dystans. Gdy tylko dojdzie do punktu podkładania bomby, nie powstrzymasz go przed wygraniem rundy.
  • Atakując opancerzonego przeciwnika oddaj kilka strzałów i schowaj się za jakąś przeszkodę lub wejdź do pomieszczenia. Za chwilę wychyl się ponownie i znowu oddaj kilka strzałów. W ten sposób przeciwnik będzie musiał ponownie postarać się Ciebie namierzyć co zajmie mu trochę czasu.
  • Wykorzystuj granaty dymne i oślepiające. Dadzą Ci czas na dokładniejsze wycelowanie.