Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 20 - Train: Misja zwiadowcza | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 20 zabójstw korzystając z broni SSG 08. Broń posiada podwójne przybliżenie, jednak na tak ograniczonej przestrzeni najlepiej spisuje się pojedynczy zoom, aby nie ograniczać sobie zbytnio widoku. Poniżej przedstawiono 2 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

W trakcie tej misji obszar na którym gracze mogą się poruszać został bardzo ograniczony, a wejść do strefy detonacji jest naprawdę wiele, bo aż 5 - Misja 20 - Train: Misja zwiadowcza | CS GO - CS GO - poradnik do gry

W trakcie tej misji obszar na którym gracze mogą się poruszać został bardzo ograniczony, a wejść do strefy detonacji jest naprawdę wiele, bo aż 5. Najdogodniejszą pozycją wydaje się wnęka zaraz obok miejsca odrodzenia. Stojąc w tym miejscu można pilnować przejścia "A", które znajduje się zaraz za postacią. A wychylając się w lewo lub w prawo można osłaniać pozostałe wejścia do strefy detonacji.

Powyższy obrazek jest nieco zamglony ze względu na to, że postać stoi w chmurze dymu wywołanej granatem dymnym - Misja 20 - Train: Misja zwiadowcza | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Powyższy obrazek jest nieco zamglony ze względu na to, że postać stoi w chmurze dymu wywołanej granatem dymnym. Po około 10 sekundach od pojawienia się kolejnej fali można rzucić granat dymny w miejscu odrodzenia i ustawić się tak, aby postać została zakryta przez dym, ale widoczność nie została zbytnio ograniczona. W tym miejscu możesz spokojnie poczekać na przeciwników , którzy często pojawiają się w przejściu z lewej lub prawej strony. Gdy tylko się pojawią będziesz mieć okazje do zlikwidowania 2, a nawet 3 celów zanim dym zostanie rozwiany. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że postać stojąca w dymie jest zupełnie niewidoczna dla przeciwników! Jeśli wróg nie pojawi się po dłuższej chwili, wycofaj się do zaułka przedstawionego na wcześniejszym obrazku ponieważ atak nadejdzie z innej strony.

Pozostałe istotne informacje:

  1. Wymaganą broń możesz zakupić już w 2 rundzie.
  2. Już w pierwszej rundzie może się zdarzyć, że przeciwnicy przystąpią do ataku z bronią automatyczną także miej się na baczności.
  3. Przeciwnicy naprawdę dobrze celują więc staraj się unikać otwartych przestrzeni lub dachów wagonów. Wdrapanie się do pomieszczenia na samej górze też nie jest dobrym pomysłem ze względu na ograniczoną widoczność.
  4. Minie chwila zanim przeciwnik dobrze wyceluje więc masz około sekundę na poprawne wycelowanie i oddanie strzału. Zawsze staraj się celować w głowę, aby szybko wyeliminować zagrożenie i zająć się kolejnym celem.
  5. Przeciwnicy często korzystają z broni snajperskiej. Jeśli chcesz zyskać jeszcze więcej czasu na oddanie strzału w starciu z takim przeciwnikiem możesz strefować do momentu oddania przez niego strzału, po czym natychmiast przystanąć, wycelować i oddać celny strzał zanim przeciwnik będzie mógł użyć ponownie swojej broni.
  6. Korzystaj z granatów dymnych i oślepiających, aby ograniczyć widoczność przeciwnika. W ten sposób zyskasz dodatkowe cenne sekundy na poprawne oddanie strzału.