Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CS GO - poradnik do gry

CS GO - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 19 - Austria: Zabójcze widoki | CS GO poradnik CS GO

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

Celem misji jest zdobycie 15 zabójstw korzystając z broni CZ75-Auto. CZ75 to nic innego, jak zwykły pistolet automatyczny, który nie ma dużego rozrzutu pocisków, ale za to posiada bardzo małą ilość naboi więc musisz postarać się, aby każdy strzał był celny. Poniżej przedstawiono 3 ciekawe miejsca w których można zastawić zasadzkę na przeciwników.

Przechodząc nieco do przodu od miejsca odrodzenia można wyjrzeć za mór i sprawdzić, czy nie nadciągają stamtąd przeciwnicy - Misja 19 - Austria: Zabójcze widoki | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Przechodząc nieco do przodu od miejsca odrodzenia można wyjrzeć za mór i sprawdzić, czy nie nadciągają stamtąd przeciwnicy. Jeśli udają się w Twoją stronę możesz od razu otworzyć ogień lub zaalarmować sojusznika i wycofać się na bezpieczną pozycję, aby przygotować się na odparcie ataku. W tym miejscu możesz także osłabić przeciwników (za pomocą granatów lub innej broni), którzy szturmują schody, aby później łatwiej ich wyeliminować. Należy tutaj także zaznaczyć fakt, że wróg może pojawić się na balkonie widocznym z prawej strony.

Na powyższym obrazku widać korytarz, który prowadzi do schodów z których mogą skorzystać przeciwnicy, aby dostać się do budynku - Misja 19 - Austria: Zabójcze widoki | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Na powyższym obrazku widać korytarz, który prowadzi do schodów z których mogą skorzystać przeciwnicy, aby dostać się do budynku. Tam też kończy się obszar w którym można się poruszać. Wyglądając nieco za róg można zorientować się, czy przeciwnicy nie przeprowadzają tamtędy ataku. Jeśli tak, możesz zaczekać na nich tuż za rogiem i od razu otworzyć ogień. Dobrym pomysłem jest wrzucenie do korytarza granatu oślepiającego, aby ułatwić sobie zadanie wyeliminowania przeciwników.

Zaraz obok miejsca odrodzenia znajduje się mała chatka, a w niej otwarta klapa z drabiną - Misja 19 - Austria: Zabójcze widoki | CS GO - CS GO - poradnik do gry

Zaraz obok miejsca odrodzenia znajduje się mała chatka, a w niej otwarta klapa z drabiną. Przy jej wykorzystaniu przeciwnicy mogą niezauważenie dostać się do budynku i zaatakować punkt podłożenia bomby. Dobrym nawykiem jest sprawdzanie tego miejsca od czasu do czasu tym bardziej, że z góry będziesz mieć świetną pozycję strzelecką. Możesz poczekać, aż przeciwnik wysunie głowę, aby szybko go wyeliminować.

Pozostałe istotne informacje:

  • Pistolet, którym musisz zdobyć 20 zabójstw otrzymujesz od samego początku. Posiadasz jedynie 24 naboje na rundę, a magazynek opróżnia się naprawdę szybko więc musisz upewnić się, że każdy strzał będzie celny.
  • Staraj się celować w głowę lub górne partie ciała przeciwnika, aby zabić go najmniejszą możliwą ilością naboi.
  • Przeładowanie broni trwa dość długo więc zawsze chowaj się za jakąś przeszkodę terenową i wróć do walki gdy napełnisz magazynek.
  • Za zdobyte pieniądze dokup inną broń, którą będziesz w stanie posłużyć się w krytycznej sytuacji.
  • Możesz pokusić się o osłabienie przeciwnika inną bronią i dobicie go pistoletem.
  • Jeżeli 5 przeciwników w fali to za dużo możecie jednego lub dwóch wyeliminować inną bronią, aby pozostałych na spokojnie wykończyć pistoletem.
  • W misji tej świetnie spisują się granaty oślepiające, które zapewnią Ci nieco czasu na poprawne wycelowanie.
  • Gdy przeciwnicy szturmują schodami do korytarza, wrzuć do środka granat oślepiające, aby łatwiej sobie z nimi poradzić.
  • Jeśli przeciwnicy szturmują kanałem, poczekaj przy otwartej klapie i strzelaj gdy tylko zobaczysz głowę przeciwnika. Staraj się unikać wychylania za linię klapy ponieważ przeciwnicy mogą natychmiast Cię namierzyć. Bezpiecznie jest także zrzucić na dół granat oślepiający.