Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2008, 08:37

autor: Kuba

Znamy datę europejskiej premiery LEGO Indiana Jones

Świat właśnie obiega wieść o dokładniej dacie premiery „klockowej” wersji przygód słynnego archeologa na Starym Kontynencie. Została ona ujawniona w informacji prasowej sieci sklepów Play.com dotyczącej nadchodzącej imprezy Play.com Live.

Świat właśnie obiega wieść o dokładniej dacie premiery „klockowej” wersji przygód słynnego archeologa na Starym Kontynencie. Została ona ujawniona w informacji prasowej sieci sklepów Play.com dotyczącej nadchodzącej imprezy - Play.com Live.

Zatem szczęśliwi Brytyjczycy będą mogli już wkrótce (15-16 marca) przetestować Indianę na słynnym stadionie Wembley na prezentacji przygotowanej przez Play.com, właśnie w ramach wspomnianej wyżej - Play.com Live. Cała reszta graczy musi wytrzymać do szóstego czerwca, kiedy to najprawdopodobniej LEGO Indiana Jones: The Video Game trafi do sklepów na Wyspach Brytyjskich w wersjach na PC, PS2, PS3, PSP, Xbox 360, Nintendo Wii oraz DS.

Znamy datę europejskiej premiery LEGO Indiana Jones - ilustracja #1
Tak! To przecież słynny Indiana Jones!

O LEGO Indiana Jones: The Video Game powiedziano już naprawdę sporo, a większość z tego znajdziecie w naszej zapowiedzi. Dowiecie się między innymi, że nowa gra studia Traveller's Tales opowiada historię słynnego archeologa w konwencji LEGO, jest zręcznościówką z elementami platformówki, nawiązuje do słynnych filmów Poszukiwacze zaginionej Arki, Indiana Jones i Świątynia Zagłady oraz Indiana Jones i Ostatnia Krucjata.

Spragnieni klockowych emocji w tym roku mogą spodziewać się jeszcze jednej gry z serii LEGO – Batman: The Videogame.