Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2007, 14:14

autor: Major Doktor Upiorna

Zapowiedziano grę Napoleon’s Campaigns

Firma Nobilis ujawniła, że są prowadzone prace na nad grą Napoleon’s Campaigns. Ów historyczny tytuł poświęcony wojnom, toczącym się za czasów wielkiego francuskiego przywódcy zostanie przygotowany przez studio AGEOD.

Firma Nobilis ujawniła, że są prowadzone prace na nad grą Napoleon’s Campaigns. Ów historyczny tytuł poświęcony wojnom, toczącym się za czasów wielkiego francuskiego przywódcy, zostanie przygotowany przez studio AGEOD. Jego pracownicy posiadają już na swoim koncie pewne pozycje z tego gatunku (Birth of America i AGEOD’s American Civil War: The Blue and the Gray).

Gracze powinni spodziewać się możliwości wzięcia udziału w największych bitwach z okresu świetności generała Napoleona Bonapartego. Zapowiedziano również, że użytkownik stworzy swoją własną, alternatywną wersję wydarzeń z przeszłości. Tytuł Napoleon’s Campaigns powinien trafić do posiadaczy PeCetów w czwartym kwartale bieżącego roku.

Są to wszystkie informacje na temat niniejszej gry, jakie podali przedstawiciele Nobilis. Gdy tylko pojawią się dokładniejsze dane odnośnie projektu Napoleon’s Campaigns niezwłocznie przekażemy je Wam.