Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2007, 18:18

autor: Major Doktor Upiorna

Zapowiedziano grę Falling Stars

Po pojawiających się od pewnego czasu zapowiedziach doskonale widać, że osoby w coraz młodszym wieku interesują się elektroniczną rozrywką. Z tego względu developerzy prześcigają się w przygotowywaniu gier dedykowanych dla dzieci. Doszły do nas informacje, że firma Ivolgamus pracuje nad pozycją typu RPG o nazwie Falling Stars.

Po pojawiających się od pewnego czasu zapowiedziach doskonale widać, że osoby w coraz młodszym wieku interesują się elektroniczną rozrywką. Z tego względu developerzy prześcigają się w przygotowywaniu gier dedykowanych dla dzieci. Doszły do nas informacje, że firma Ivolgamus pracuje nad pozycją typu RPG o nazwie Falling Stars, mającą trafić do najmłodszych posiadaczy PeCetów w pierwszych dniach sierpnia.

Zapowiedziano grę Falling Stars - ilustracja #1

Główne zadanie użytkownika ma polegać na odkryciu tajemnicy świata Dazzleon. Aby to uczynić trzeba będzie stworzyć własnego bohatera, przemierzyć niezwykle kolorowe i przyjazne lokacje, wytresować posiadane zwierzaki i wziąć udział w siedmiu mini-grach. Rzecz jasna nawet w zabawie dla dzieci nie obejdzie się bez starć z kreaturami, stającymi na drodze.

Zapowiedziano grę Falling Stars - ilustracja #2

Sterowana postać otrzyma sposobność rozmawiania z napotkanymi mieszkańcami zaimplementowanej krainy i wykona powierzone przez nich zadania, niejednokrotnie polegające na udzieleniu im niezbędnej pomocy. Jak na typowe RPG przystało w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych etapów gry protagonista będzie rozwijał posiadane umiejętności, a w jego w ekwipunku pojawią się nowe, wyspecjalizowane przedmioty.

Zapowiedziano grę Falling Stars - ilustracja #3
Zapowiedziano grę Falling Stars - ilustracja #4
Zapowiedziano grę Falling Stars - ilustracja #5