Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 lipca 2008, 18:42

autor: Redakcja GRYOnline.pl

"Wyprawa na Games Convention” - ostatnie godziny naszego konkursu!

Już tylko godziny dzielą nas od zakończenia naszego wielkiego konkursu „Wyprawa na Games Convention”. W najbliższy piątek oficjalnie ogłosimy listę zwycięzców.

Już tylko godziny dzielą nas od zakończenia naszego wielkiego konkursu „Wyprawa na Games Convention”. W najbliższy piątek oficjalnie ogłosimy listę zwycięzców.

Przypominamy, że może wziąć w nim udział każdy czytelnik, który zarejestrował się na naszych stronach i w formularzu rejestracyjnym podał prawidłowe dane. Co więcej – formuła nagrody pozwala na ew. wygraną również osób nieletnich!

'Wyprawa na Games Convention” - ostatnie godziny naszego konkursu! - ilustracja #1

A jest o co walczyć! Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytania konkursowe rozlosujemy aż 15 dwuosobowych wycieczek na tegoroczne targi Games Convention w terminie 20-23 sierpnia 2008.

Każdy zwycięzca może liczyć na: 3 noclegi w komfortowym hotelu w Lipsku, śniadania i kolacje, bilety wstępu na Games Convention, przejazd luksusowym autokarem (wyjazd z Warszawy przez Wrocław), ubezpieczenie, opiekę pracownika GRY-OnLine oraz upominki.

Zarówno sam konkurs, jak i dodatkowe strony, na których znajdziecie cenne wskazówki związane z pytaniami, są już dostępne na specjalnej stronie – http://gc2008.gry-online.pl/.

Przypominamy, że czytelnicy, którzy posiadają aktywny abonament MayClub mają dodatkową szansę na udział w tegorocznym Games Convention – specjalnie dla nich przygotowaliśmy kolejną edycję imprezy GOL Adventure w Lipsku – szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na tej stronie.

Sponsorami „Wyprawy na Games Convention” są firmy Electronic Arts oraz LG Electronics.

'Wyprawa na Games Convention” - ostatnie godziny naszego konkursu! - ilustracja #2
'Wyprawa na Games Convention” - ostatnie godziny naszego konkursu! - ilustracja #3

Miło nam również poinformować, że patronat prasowy nad „Wyprawą na Games Convention” objęły czasopisma Komputer Świat GRY oraz PLAY.

'Wyprawa na Games Convention” - ostatnie godziny naszego konkursu! - ilustracja #4