Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 15 lutego 2007, 15:58

Wspólna promocja Cenega Poland i Knorr Nudle

Cenega Poland i Knorr Nudle łączą siły, aby zaspokoić Wasze apetyty na kultowe gry i najlepsze jedzenie!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland i Knorr Nudle łączą siły, aby zaspokoić Wasze apetyty na kultowe gry i najlepsze jedzenie! Już od 15 lutego w sprzedaży w całej Polsce znajdą się wyjątkowe zestawy zupek Knorr Nudle wraz z płytami DVD wypełnionymi po brzegi wersjami demonstracyjnymi najlepszych gier z serii Super$eller (www.superseller.pl) oraz Kolekcja Klasyki (www.kolekcjaklasyki.pl). Jesteśmy przekonani, że takie połączenie zapewni Wam wiele godzin doskonałej zabawy i zaspokoi apetyty do syta! Będą to trzy wyjątkowe zestawy:

Wspólna promocja Cenega Poland i Knorr Nudle  - ilustracja #1

4x Diabolo Pomidoro + DVD wypełnione najlepszymi wersjami demonstracyjnymi gier akcji, m.in.: Far Cry, Mafia, Brothers in Arms: Earned in Blood, Splinter Cell: Chaos Theory i wiele, wiele innych dla miłośników ostrego jedzenia i jeszcze ostrzejszej akcji!

Wspólna promocja Cenega Poland i Knorr Nudle  - ilustracja #2

4x Ser w ziołach + DVD wypełnione najlepszymi wersjami demonstracyjnymi gier strategicznych, m.in.: Civilization III Złota Edycja, Codename Panzers 1 i 2, Kozacy 2, Twierdza Deluxe i wiele, wiele innych dla amatorów oryginalnych smaków z nutką konkretnych strategii!

Wspólna promocja Cenega Poland i Knorr Nudle  - ilustracja #3

4x Amore Pomidore + DVD wypełnione najlepszymi wersjami demonstracyjnymi gier przygodowych i RPG, m.in.: Bard’s Tale: Opowieści Barda, Sacred Złota Edycja, Syberia 1 i 2, Deus Ex i wiele, wiele innych dla fanów aromatycznych potraw i klimatycznych przygód!

Sugerowana cena detaliczna każdego pakietu tych wyśmienitych zupek to jedyne 4.99 PLN! A do tego jeszcze płyta DVD z demami gratis! Jest to wspaniała okazja, aby zaspokoić swój apetyt oraz poznać wszystkie gry dostępne w najlepszych seriach wydawniczych na rynku polskim, czyli Super$eller i Kolekcja Klasyki. Zestawów szukajcie we wszystkich dobrych sieciach super- i hipermarketów w całej Polsce!