Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 17 września 2004, 16:07

Worms Forts: Oblężenie - Robaki w strefie upGRAde

Premiera gry Worms Forts: Oblężenie już niebawem, tymczasem firma CD Projekt ma znakomitą informację dla wszystkich fanów Robaków. Gra Worms Forts: Oblężenie właśnie znalazła się w strefie upGRAde! Oznacza to, że można ją kupić aż o 1/3 taniej!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Premiera gry Worms Forts: Oblężenie już niebawem, tymczasem firma CD Projekt ma znakomitą informację dla wszystkich fanów Robaków. Gra Worms Forts: Oblężenie właśnie znalazła się w strefie upGRAde! Oznacza to, że można ją kupić aż o 1/3 taniej! W dodatku otrzymuje się gwarancję, iż będzie ona dostarczona przynajmniej na jeden dzień przed premierą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod adres: http://www.cdprojekt.info/upgrade_gra.asp?gid=768, gdzie znajduje się formularz zamówienia.

To jednak nie koniec wspaniałych wiadomości! Już wkrótce wystartuje oficjalna strona Worms Forts: Oblężenie! Będziecie z niej mogli na bieżąco czerpać wszelkie informacje o grze, znajdziecie przewodnik po budowlach - całkowicie nowym elemencie w serii! - i wiele, wiele więcej. Więcej informacji o produkcie już teraz można znaleźć na stronie:

http://www.cdprojekt.info/wszystko_o_grze.asp?action=ShowGame&gid=768