Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2007, 09:17

autor: Jiker

"Wii bez rozgrywki sieciowej do końca 2007 roku", oznajmia Ben Herman, prezes SNK Playmore USA

Informację o nawiązaniu współpracy pomiędzy firmami SNK Playmore oraz Nintendo podaliśmy Wam pod koniec lutego. Dzisiaj możemy przekazać kolejne fakty związane z tym wydarzeniem. Przedstawione zostały one przez Bena Hermana, prezesa amerykańskiego oddziału SNK Playmore.

Informację o nawiązaniu współpracy pomiędzy firmami SNK Playmore oraz Nintendo, dzięki której ta pierwsza wyda w ramach usługi Virtual Console część ze swych najsłynniejszych gier stworzonych z myślą o systemie arcade i konsoli Neo Geo, podaliśmy Wam pod koniec lutego. Dzisiaj możemy przekazać kolejne fakty związane z tym wydarzeniem. Przedstawione zostały one przez Bena Hermana, prezesa amerykańskiego oddziału SNK Playmore.

Herman oznajmił w jednym ze swoich ostatnich wywiadów, że SNKbędzie publikować ograniczoną liczbę gier miesięcznie”. Nie chciał jednak zdradzić dokładnych informacji na ten temat, zarzekając się, że aktualnie nie może ujawniać szczegółów. Prezes SNK Playmore USA stwierdził również, że szefostwo firmy nie zdecydowało się jeszcze czy w ofercie Virtual Console pojawią się gry pochodzące z domowej konsoli Neo Geo, czy też pierwotne ich wersje sprzedawane w formie wymiennych cartów przeznaczonych dla automatów arcade. Różnica to niewielka, bo w zdecydowanej większości poszczególne pozycje tworzone były z myślą o obu tychże platformach.

Herman ujawnił także niezbyt radosną, z punktu widzenia posiadacza Nintendo Wii, wiadomość. Okazuje się bowiem, że Nintendo nie planuje obecnie rozpoczęcia jakichkolwiek prac nad wprowadzeniem usługi rozgrywki sieciowej. Taki stan utrzyma się do końca 2007 roku, informuje Ben Herman.

Ostatnia aktualizacja: 2007-03-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.