Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2008, 11:51

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 października 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Aion: The Tower of Eternity w fazie beta-testów, łatka do Red Alert 3, Frontlines: Fuel of War z dodatkami, demonstracja nowego Banjo-Kazooie w ofercie Xbox Live Marketplace, piosenki do Guitar Hero: World Tour. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Aion: The Tower of Eternity w fazie beta-testów, łatka do Red Alert 3, Frontlines: Fuel of War z dodatkami, demonstracja nowego Banjo-Kazooie w ofercie Xbox Live Marketplace, piosenki do Guitar Hero: World Tour. Zapraszamy do lektury.

Command & Conquer: Red Alert 3

Firma Electronic Arts umieściła na swoich serwerach FTP pierwszą łatkę do gry Command & Conquer: Red Alert 3 usuwającą część błędów trawiących tryb rozgrywki wieloosobowej. Niedługo zapewne pojawi się do pobrania przez wewnętrzny system autoaktualizacji w grze. W poniedziałek natomiast EA wystartuje z nową wersją serwisu internetowego poświęconego cyklowi C&C. Znajdziecie go pod adresem http://www.commandandconquer.com.

Aion: The Tower of Eternity

Firma NcSoft poinformowała, że produkcja MMO o tytule Aion: The Tower of Eternity wejdzie w fazę koreańskich beta-testów 11 listopada. W chwili obecnej developer pracuje też nad przystosowaniem gry do warunków panujących na zachodnich rynkach elektronicznej rozrywki, na których powinna zadebiutować w przyszłym roku.

Frontlines: Fuel of War

W listopadzie opublikowana zostanie kolejna aktualizacja do pecetowego Frontlines: Fuel of War. W jej skład wejdą cztery mapy, kilka nowych pojazdów oraz wyrzutnia rakiet ziemia-powietrze. Aktualizacja poprawi również działanie wyszukiwarki serwerów.

Singstar

Do europejskich sklepów powędrowały dwie nowe edycje popularnej gry muzycznej Singstar. Są to Singstar Legends oraz Singstar Country powstałe z myślą o PlayStation 2.

Combat Arms

Firma Nexon Europe poinformowała o rozpoczęciu zamkniętych, europejskich beta-testów sieciowej strzelaniny Combat Arms. Niedawno liczba użytkowników gry przekroczyła okrągły milion.

Xbox Live Avatar Store

Microsoft przedstawił plany odnośnie otwarcia wiosną 2009 roku internetowego sklepu, w którym użytkownicy konsoli Xbox 360 będą w stanie kupować ubrania i przedmioty dla Avatarów – części systemu New Xbox Experience, który powinien zadebiutować 19 listopada.

MySims Kingdom

Koncern Electronic Arts poinformował o wprowadzeniu do amerykańskich sklepów produkcji o tytule MySims Kingdom, powstałej z myślą o konsolach Nintendo Wii i DS. Z kolei europejski debiut nastąpi już pojutrze.

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Zgodnie z zapowiedziami w ofercie Rynku Xbox Live pojawiła się wersja demonstracyjna gry Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts. Plik z demem zajmuje 1,07 GB.

Guitar Hero: World Tour

Na listopad zapowiedziano dwa ciekawe zestawy dla miłośników Guitar Hero: World Tour. W pierwszym z nich, który pojawi się 13 listopada, znajdą się utwory Jimiego Hendrixa: If 6 was 9, Little Wing, Fire. 20 listopada dostaniemy natomiast paczkę tematyczną dla fanów The Raconteurs. Znajdą się w niej: Salute Your Solution, Hold Up, Consoler of the Lonely. Każdy z zestawów będzie kosztował 440 punktów (5.59 dolarów), ale można również kupić pojedyncze utwory w cenie 160 punktów (1,99 dolarów). Z dodatków skorzystają także posiadacze wersji na Wii. W tym przypadku za każdy z utworów przyjdzie im zapłacić 200 punktów Nintendo.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Championship Manager 2009

Runaway: A Twist of Fate

A Kingdom for Keflings

Anno 1404

Spider-Man: Web of Shadows NDS

Spider-Man: Web of Shadows X360

Spider-Man: Web of Shadows Wii

Spore: Creepy & Cute Parts Pack

NCAA March Madness 08

Perimeter 2: New Earth

Empire: Total War

The Wheelman

Mazes of Fate DS

Last King of Africa

Dance Dance Revolution Universe 2

Battle Rage: The Robot Wars Wii

Battle Rage: The Robot Wars PC

Shrek: Ogres and Dronkeys

Berserk

Corrosion: Cold Winter Waiting

Final Armada

Machinarium

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Command & Conquer: Red Alert 3

Killzone 2

Gears of War 2

Need for Speed: Undercover

The Wheelman

gry