Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDSWii
Okładka MySims Kingdom (NDS)
OkładkaMySims Kingdom (NDS)

MySims Kingdom

MySims Kingdom to druga gra z popularnej serii, powiązanej z bestsellerową marką The Sims. Tym razem mamy okazję poznać zasady rządzenia baśniowym królestwem.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MySims Kingdom Premiera

28paź2008

Wii NDS

MySims Kingdom to druga gra z popularnej serii, powiązanej z bestsellerową marką The Sims. Tym razem mamy okazję poznać zasady rządzenia baśniowym królestwem.

Naszym celem jest wspomożenie króla Rolanda w przywróceniu jego państwa do dawnej chwały. Grę rozpoczynamy w stolicy, gdzie poznajemy najważniejszych bohaterów – wspomnianego monarchę, księżniczkę Butter oraz naszych towarzyszy (Buddy i Lyndsay). Jednak, aby zrealizować główny cel zabawy musimy opuścić miasto, przemierzyć kilka zróżnicowanych krain i wykonać wiele zadań.

W porównaniu do pierwszej części MySims mamy większą możliwość interakcji z innymi postaciami, jak również rozbudowy państwa. Ponadto w Kingdom możemy nie tylko stawiać budynki, ale też wzbogacać okolicę w mosty, ogrodzenia, młyny wodne i inne tego typu obiekty. Oczywiście wszystko według własnego uznania. Nie zabrakło nowych, zgodnych z tematem, akcesoriów dla Simów – począwszy od czapek błaznów po potężne zbroje.

Od strony graficznej MySims Kingdom utrzymano w tej samej konwencji, co pierwowzór. Jest więc bardzo kolorowo i zupełnie nierealistycznie. Modele postaci natomiast przywodzą na myśl bohaterów, znanych z mangi czy anime. System sterowania nie uległ większym zmianom - budynki wciąż stawiamy w ten sam prosty sposób, czyli poprzez wskazanie miejsca i kliknięcie. Dalej też wykorzystuje możliwości stylusa, za pomocą którego wykonujemy takie czynności jak ścinanie drzew, zbieranie owoców czy wydobywanie złota.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 5 / 10 na podstawie 25 głosów czytelników.

MySims Kingdom cena w dniu premiery: 119 PLN

Klasyfikacja PEGI MySims Kingdom

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS