Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2008, 14:00

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (19 grudnia 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: trial Wrath of the Lich King już dostępny, darmowe przygodówki w GOG.com, Broken Sword: Shadow of the Templars także na Wii i NDS i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: trial Wrath of the Lich King już dostępny, darmowe przygodówki w GOG.com, Broken Sword: Shadow of the Templars także na Wii i NDS i inne. Zapraszamy do lektury.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Posiadacze podstawowej wersji World of Warcraft oraz dodatku The Burning Crusade mogą od teraz zaopatrzyć się w 10-dniowy, darmowy trial rozszerzenia Wrath of the Lich King. Znajdą go pod tym adresem.

GOG.com

W ramach serwisu cyfrowej dystrybucji GOG.com zadebiutowały dwie klasyczne przygodówki firmy Revolution Software - Beneath a Steel Sky oraz Lure of the Temptress. Obie są dostępne zupełnie za darmo.

Castlevania Chronicles

Amerykański PlayStation Store został wzbogacony o grę Castlevania Chronicles. Dzieło firmy Konami można nabyć za równowartość 5,99 dolarów.

Ship Simulator 2010 Extremes

W sieci udostępniony został pierwszy zwiastun gry Ship Simulator 2010 Extremes. Symulator ukaże się na rynku latem 2009 roku.

Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two

W ofercie amerykańskiego PlayStation Store zadebiutował również drugi epizod Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness. Produkcja kosztuje 14,99 dolarów.

Rock Band

23 grudnia miłośnicy Rock Band będą mogli zaopatrzyć się w zestaw trzech kolejnych utworów. Dodatek Rockin' the Holidays 2008 umożliwi nam przetestowanie takich utworów, jak: Hanukkah Blessings – Barenaked Ladies, Christmas Is The Time To Say I Love You – Billy Squier oraz Blue Christmas – The Pretenders.

Broken Sword: Shadow of the Templars

W marcu 2009 roku do sprzedaży trafi produkcja o tytule Broken Sword: Shadow of the Templars, dostępna do tej pory wyłącznie na PC i GBA, ukaże się również na Nintendo DS oraz Wii. Grę opracuje firma Ubisoft, dodając do niej kilka zupełnie nowych rozwiązań.

Spore

Miłośnicy Spore mogą od teraz zmienić swoje wirtualne stwory w prawdziwe figurki. Służy temu strona http://www.sporesculptor.com/, dzięki której można się zapoznać ze wszystkimi ważnymi informacjami na ten temat. Następnie wystarczy załadować swoją postać do serwisu oraz złożyć zamówienie w tym miejscu.

Nintendo

W marcu 2009 roku do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych trafią nowe wersje GameCube’owych gier Pikmin oraz Mario Tennis, wykorzystujące unikalny system kontroli oferowany przez Wii. Niedługo później trafią do Europy.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Batman: Arkham Asylum

Nobunaga's Ambition: Iron Triangle

Peggle Nights

Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure

Deer Drive

Shadow Harvest

Stormrise X360

Stormrise PS3

Mafia II

Strategic Command: WWII Pacific Theater

Ready 2 Rumble Revolution

Dungeon Party

The House of the Dead: Overkill

Hearts of Iron III

Bionic Commando

Duke Nukem Forever

InFamous

War Rock

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Zeno Clash

Kingdom Hearts: Birth by Sleep

The Wheelman

Stormrise

OutRun Online Arcade

gry