Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Shadow Harvest: Phantom Ops (PC)
OkładkaShadow Harvest: Phantom Ops (PC)

Shadow Harvest: Phantom Ops

Shadow Harvest to taktyczny shooter, połączenie skradanki ze strzelanką, w którym wydarzenia dziejące się na ekranie obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Za tytuł odpowiedzialna jest ekipa z Black Lion Studios.

Akcji | TPP | cyberpunk | skradanki | taktyczne

Shadow Harvest: Phantom Ops Premiera

anulowana

X360

15kwi2011

PC

producent: Black Lion Studios wydawca: Viva Media wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Gry podobne do Shadow Harvest: Phantom Ops

Project IGI

Hitman: Codename 47

Kane & Lynch: Dead Men

Shadow Harvest to taktyczny shooter, połączenie skradanki ze strzelanką, w którym wydarzenia dziejące się na ekranie obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Za tytuł odpowiedzialna jest ekipa z Black Lion Studios.

Gra przenosi nas do roku 2025, i rzuca w sam środek globalnego konfliktu zbrojnego. Wcielamy się w postać Myry Lee oraz Arona Alvareza – członków specjalnej jednostki ISA, będącej częścią Armii Stanów Zjednoczonych. Wykonują oni zadania o najwyższym znaczeniu zarówno na linii frontu, jak i na tyłach wroga.

Rozgrywka pozwala nam pokierować dwójką komandosów. Myra Lee specjalizuje się w szpiegostwie, ponadto jest sprytna i świetnie wygimnastykowana. Natomiast Aron Alvarez to były członek Delta Force, spec od walki w zwarciu, nieco nieokrzesany, nie preferujący podkradania się. Ażeby odnieść sukces, musimy wykorzystywać umiejętności obydwu żołnierzy. Gra zapewnia spore możliwości wyboru. Możemy brnąć przez kolejne misje ze spluwami na wierzchu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wrogowie nie wiedzieli o naszym istnieniu, aż do ich śmierci. Podczas wojskowych operacji czas umilają nam rozmowy dwójki bohaterów, które dzięki dwóm przeciwstawnym charakterom często kończą się zabawną wymianą uszczypliwości. Warto dodać, że tej wirtualnej przyszłości w czasie wykonywania misji pojawiają się takie pojazdy jak: helikoptery, dżipy, a nawet mechy bojowe.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,8 / 10 na podstawie 269 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,2 / 10 na podstawie 323 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Shadow Harvest: Phantom Ops

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Shadow Harvest: Phantom Ops Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepszy)
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
X360