Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Dungeon Party (PC)
OkładkaDungeon Party (PC)

Dungeon Party PC

Dungeon Party to osadzona w świecie fantasy gra MMO, stworzona przez grupę Cyanide Studio jako darmowa produkcja sieciowa.

Akcji | TPP | fantasy | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Party Premiera PC

15maja2009

producent: Cyanide Studio Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dungeon Party

Diablo III

Dungeon Keeper 2

Dungeon Keeper (1997)

Dungeon Party to osadzona w świecie fantasy gra MMO, stworzona przez grupę Cyanide Studio jako darmowa produkcja sieciowa. Tytuł autorów Loki pozwala graczom na drużynową eskapadę do ciemnych lochów i poszukiwanie, a następnie wynoszenie z nich skarbów – o ile wcześniej nie zostaną zabici przez karykaturalne potwory albo nie wpadną w zmyślne, częstokroć równie niebezpieczne pułapki.

Zgodnie z zasadami panującymi w Dungeon Party użytkownicy zostają podzieleni na dwa pięcioosobowe zespoły, a ich zadaniem jest walka o skrzynię z kosztownościami w ramach jednej lub więcej rund. Gracze muszą uważać na fortele szykowane przez żywych przeciwników, a także wystrzegać się rozmaitych zapadni i innych przykrych niespodzianek przygotowanych dla nich przez strażników skarbu. Zwycięża ta załoga, której jako pierwszej udaje się wydostać na powierzchnię ze zdobytym łupem.

Każdy z uczestników zabawy może wybrać jedną z sześciu dostępnych postaci i dostosować ją do własnych potrzeb poprzez wybór odpowiedniego stroju i uzbrojenia. Akcja gry toczy się w szybkim tempie, a atrakcyjności całej produkcji dodaje rozbudowany system rankingowy oraz turnieje organizowane regularnie przez pracowników Cyanide Studio.

Oprawa audiowizualna Dungeon Party to kontrast pomiędzy podniosłą muzyką a przedstawioną z dużą dozą humoru warstwą graficzną. Jako tytuł z pogranicza gatunku hack’n’slash program umożliwia awans bohaterów na kolejne poziomy doświadczenia, oferuje prosty interfejs, pozwala na modyfikowanie ekwipunku, a także używanie podstawowych zaklęć i broni.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 4,6 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.5 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dungeon Party: 12+

Dungeon Party Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.13 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista