Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure (NDS)
OkładkaHenry Hatsworth in the Puzzling Adventure (NDS)

Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure NDS

Gra przygodowo-logiczna, w której przejmujemy kontrolę nad postacią tytułowego podróżnika. Przemierzamy ponad 30 poziomów, walcząc z potworami, zbierając skarby oraz rozwiązując łamigłówki.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure Premiera NDS

17marca2009

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure

Super Mario 64 DS

Crash of the Titans

The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon

Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure jest niezbyt wymagajacą grą przygodowo-logiczną. Produkt ten przygotowany został przez oddział koncernu Electronic Arts odpowiedzialny za tworzenie gier dla casualowego odbiorcy. Jedyną platformą docelową dla Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure jest konsola Nintendo DS.

Główny bohater gry to podróżnik Henry Hatsworth. Tryb dla pojedynczego gracza składa się z ponad trzydziestu poziomów, zlokalizowanych w pięciu egzotycznych światach. Warto dodać, że na szczególnie spostrzegawczych podróżników czekają bonusowe poziomy z mnóstwem wartościowych przedmiotów.

Zabawa równolegle toczy się w dwóch światach. Górny ekranik konsoli oferuje główny podgląd na okolicę i ma się tu do czynienia z klasyczną odmianą dwuwymiarowej zręcznościówki. Główny bohater unika pułapek, a także rozprawia się z napotykanymi przeciwnikami. Są to zarówni zwykli wrogowie, jak i zdecydowanie silniejsi bossowie. Świat prezentowany na dolnym ekranie konsoli wywołuje z kolei skojarzenia z popularnymi grami logicznymi. Rola gracza polega w tym przypadku na rozwiązywaniu różnego rodzaju łamigłówek.

Stosunkowo duży nacisk położono na możliwość stopniowego rozwijania sterowanej postaci, a odbywa się to na wiele różnych sposobów. Kolekcjonowanie artefaktów odblokowuje dostęp do nowych umiejętności, a także potężnych zbroi. Rozwiązywanie łamigłówek umożliwia między innymi poznawanie nowych rodzajów ataków, a także wiąże się z pozyskiwaniem cennej energii. Znalezione skarby wymienia się z kolei na potężne bronie oraz ciekawe zdolności.

Oprawa wizualna Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure prezentuje wysoki poziom wykonania. Na ekranie widoczne są zabawnie wykonane postaci, a otoczenie głównego bohatera ulega częstym zmianom.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.