Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2011, 14:06

autor: Jiker

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Forza Motorsport 4, Dead Island) 11/10/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dziesiątej rocznicy Dark Age of Camelot, ścieżce dźwiękowej do Forza Motorsport 4, dodatku do Dead Island, a także mapie i instrukcji z The Elder Scrolls V: Skyrim.

Ancients of Ooga

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Ancients of Ooga. Produkcję autorstwa Bacon Wrapped Games możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Tytuł kosztuje 3,49 euro, czyli ok. 15 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

Dark Age of Camelot

Firma BioWare świętuje dziesiątą rocznicę premiery gry MMO Dark Age of Camelot. Z tej okazji twórcy przygotowali szereg bonusów, z jakich będzie można skorzystać na aktywnych serwerach. Opisuje je Stuart Zissu, producent DAoC.

Forza Motorsport 4

Firmy Microsoft i Turn 10 Studios poinformowały, że twórcą oryginalnej ścieżki dźwiękowej do gry wyścigowej Forza Motorsport 4 (w grze można również znaleźć utwory innych zespołów i artystów) jest Lance Hayes, kompozytor i producent mający w dorobku soundtrack do części trzeciej. Tym razem zaproponował on miks m.in. ambientu i elektroniki, noszący znamiona acid jazzu. Forza Motorsport 4 debiutuje dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, a w piątek pojawi się na europejskim rynku.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Autor blogu My Cup of Tea przedstawił nieoficjalną, angielską wersję mapy świata z gry The Elder Scrolls V: Skyrim (premiera 11 listopada na PC, X360 i PS3), która w ostatnich dniach pojawiła się na rosyjskich forach dyskusyjnych. Najwidoczniej do sieci wyciekła również oficjalna instrukcja do produkcji firmy Bethesda Softworks.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Forza Motorsport 4, Dead Island) 11/10/11 - ilustracja #1

Dead Island

Firma Techland poinformowała, że Bloodbath Arena, pierwszy dodatek DLC do gry akcji Dead Island, zostanie udostępniony w połowie listopada. Początkowo rozszerzenie miało wyjść pod koniec września, lecz ostatecznie zostało opóźnione, w związku z chęcią dopracowania niektórych elementów. W skład rozszerzenia wejdą m.in. cztery mapki oraz nowa broń. Posiadacze wersji Gore i Edycji Kolekcjonerskiej będą mogli pobrać DLC za darmo.

Sword of the Stars II

Firmy Kerberos i Paradox podzieliły się informacjami na temat tego, co należy zrobić, by zostać uczestnikiem zamkniętych beta testów gry strategicznej Sword of the Stars II. Zgłoszenia można zamieszczać w specjalnym wątku do jutra. Kandydaci na beta testerów zostaną wybrani 13 października. Amerykańska premiera SotSII planowana jest na końcówkę tego miesiąca.

DUST 514

DUST 514 (PS3, premiera w przyszłym roku) – sieciowa gra akcji twórców EVE Online – nie doczeka się klasycznej bety. Taką możliwość wykluczyli twórcy z szanghajskiego studia CCP, twierdząc, że włączenie i wyłączenie testowej wersji byłoby niezwykle trudne do zrealizowania, gdyż mogłoby negatywnie wpłynąć na rzeczywistość świata EVE. W rozmowie z PlayStation Blog oznajmili jednak, że producent będzie udostępniać graczom pewne fragmenty pełnej wersji gry, za sprawą których od samego początku będą wpływać na kształt świata EVE (obie gry mają ze sobą współpracować).

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Forza Motorsport 4, Dead Island) 11/10/11 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Universe Sandbox

Bikini Karate Babes 2: Warriors of Elysia

Skullgirls

The Elder Scrolls V: Skyrim

NCIS

Battle Academy Market Garden

The Darkness II

WindSlayer 2

Heroes & Generals

FIFA 12

Cave Story

Call of Duty: Modern Warfare 3

Botanicula

Arcana Heart 3

Battlefield 3

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Rage - FAQ

Army Corps of Hell (PS Vita) - trailer #1

Kooperacja w Rage na PS3

Binary Domain - gameplay #2

Gotham City Impostors - trailer #2

Dungeons & Dragons: Heroes of Neverwinter - zwiastun na premierę

LEGO Harry Potter: Lata 5-7 - trailer #1

Sonic Generations - trailer #4

Super Mario 3D Land - trailer #2

Heroes & Generals - trailer #1

Hitman: Absolution - gameplay teaser

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - gameplay #2

The Sims 3: Zwierzaki - Honey Badger

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - Bosses Trailer

Airline Tycoon 2 - trailer #2