Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2011, 10:11

autor: Kono

DLC do gry Dead Island opóźnione

Przedstawiciele firmy Techland poinformowali, że wydanie dodatku DLC do gry Dead Island zostanie opóźnione. Twórcy tłumaczą to nieustającymi pracami nad podstawową wersją gry.

Wygląda na to, że gracze będą musieli jeszcze chwilę poczekać na pierwsze DLC do gry Dead Island. Obawy, o których pisaliśmy w połowie września potwierdziły się i data wydania Bloodbath Arena została nieco opóźniona.

DLC do gry Dead Island opóźnione - ilustracja #1

Na oficjalnym profilu gry na serwisie Facebook twórcy poinformowali, że w dalszym ciągu ciężko pracują nad jak najszybszym udostępnieniem Bloodbath Arena. Opóźnienie wydania dodatku wiąże się z ciągłymi poprawkami podstawowej wersji gry. Przedstawiciele polskiego zespołu przeprosili za zwłokę i dodali, że zdają sobie sprawę z tego, iż liczna rzesza fanów z wypiekami na twarzy czeka na DLC.

Przypominamy, że premierę Bloodbath Arena wstępnie planowano na późny wrzesień bieżącego roku. W skład rozszerzenia wejdą m.in. cztery mapki oraz nowa broń. Posiadacze wersji Gore i Edycji Kolekcjonerskiej będą mogli pobrać DLC za darmo. Dokładniejsze informacje dotyczące nowej daty wydania Bloodbath Arena powinny pojawić się w ciągu kilku dni.