Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2011, 11:20

autor: Kono

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a skorzysta z przepustek PSN Pass

Przedstawiciele firmy Sony ogłosili, że gra Uncharted 3: Oszustwo Drake’a będzie wykorzystywać system przepustek otwierających dostęp do funkcji online. Tym samym, trzecia część przygód Drake'a będzie kolejną grą wykorzystującą ten patent.

Poznaliśmy kolejny tytuł zmierzający na konsolę PlayStation 3, który skorzysta z przepustek otwierających dostęp do funkcji online. Będzie to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, czyli Uncharted 3: Drake's Deception.

Juan Jimenez z hiszpańskiego oddziału Sony wyjawił, że trzecia część niezwykle popularnej serii gier przygodowych będzie obsługiwać tzw. „PSN Pass”. Oznacza to, że w każdym pudełku z Uncharted 3: Drake's Deception gracze znajdą specjalny kod pozwalający na dostęp do rozgrywki wieloosobowej. Osoby, które zakupią używaną kopię gry będą mogły nabyć klucz w PlayStation Store za 10 euro.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a skorzysta z przepustek PSN Pass - ilustracja #1

Uncharted 3: Drake's Deception jest kolejną po Resistance 3 produkcją korzystającą z „PSN Pass”. Firma Sony chce w ten sposób poprawić jakość usług sieciowych oraz walczyć z rynkiem gier używanych. Wszystko wskazuje na to, że rozwiązania tego typu będą zyskiwać na popularności wśród wydawców, a gracze będą musieli do nich przywyknąć.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a jest przygotowywany wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation 3 i ukaże się na europejskim rynku 1 listopada. Grę w pełnej polskiej wersji językowej w naszym kraju wyda firma Sony Computer Entertainment Polska.