Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2009, 12:40

Wieści ze świata (S.T.A.L.K.E.R., Uncharted, Król Artur) 27/10/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl za 5 euro, darmowy weekend z Champions Online, data premiery Króla Artura, CrimeCraft w Europie i bez abonamentu, 50% obniżka ceny trzech DLC do World at War i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl za 5 euro, darmowy weekend z Champions Online, data premiery Króla Artura, CrimeCraft w Europie i bez abonamentu, 50% obniżka ceny trzech DLC do World at War i inne. Zapraszamy do lektury.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Do 2 listopada obowiązywać będzie promocyjna cena na grę S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w ramach Steama. 75% obniżka oznacza, że produkcję ukraińskiego studia GSC Game World można nabyć za jedyne 5 euro.

Champions Online

Od najbliższego piątku, 30 października, do poniedziałku, 2 listopada, potrwa darmowy weekend z MMOcRPG Champions Online. Wszelkie szczegóły na temat inicjatywy studia Cryptic znajdziecie pod tym adresem. Tam też natkniecie się na bezpośredni link do klienta gry.

Wieści ze świata (S.T.A.L.K.E.R., Uncharted, Król Artur) 27/10/09 - ilustracja #1

Blood Bowl

Niecodzienna gra sportowa Blood Bowl – łącząca futbol amerykański ze strategią turową – zostanie wydana na Xboksa 360. Informacja została potwierdzona przez firmy Focus Home Interactive i Cyanide po tym, jak w sieci pojawiły się sugestie, że edycja na platformę Microsoftu mogła zostać skasowana. Premiera odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec listopada. Przypominamy, że edycja na PC trafiła do sprzedaży w czerwcu bieżącego roku. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w przyszłym miesiącu doczeka się darmowego dodatku, uzupełniającego ją o rasę Mrocznych Elfów.

King Arthur

Firma Neocore Games poinformowała, że King Arthur, strategia czasu rzeczywistego, w której wcielimy się w tytułowego Króla Artura i postaramy się opanować sytuację w średniowiecznej Brytanii, trafi do sprzedaży za pośrednictwem serwisów dystrybucji cyfrowej 12 listopada. Polski debiut wersji pudełkowej odbędzie się 27 listopada. Dystrybutorem jest firma CD Projekt, która wprowadzi na nasz rynek wersję z polskimi napisami.

CrimeCraft

Zgodnie z zapowiedziami, opłacanie comiesięcznego abonamentu nie jest już wymogiem funkcjonowania w ramach sieciowej strzelaniny MMO o tytule CrimeCraft. Dodatkowo dzieło studia Vogster Entertainment trafia po dwóch miesiącach oczekiwań na europejski rynek. Produkcję można nabyć za pośrednictwem Steama, gdzie kosztuje 19 euro.

Należy jednak zauważyć, że subskrypcja w dalszym ciągu obowiązuje. Tym razem jednak, wzorem Dungeons & Dragon Online Eberron Unlimited jest ona opcjonalna i zapewnia dostęp do specjalnych przedmiotów oraz kilka pomniejszych ułatwień.

Wieści ze świata (S.T.A.L.K.E.R., Uncharted, Król Artur) 27/10/09 - ilustracja #2

Uncharted

Serwis Computer and Video Games zamieścił na swych łamach film przedstawiający pierwszy epizod animowanego komiksu Uncharted: Eye of Indra – projektu prezentującego przygody Nathana Drake’a sprzed historii opowiedzianej w Uncharted: Drake’s Fortune i Uncharted 2: Among Thieves. Komiks został oryginalnie opublikowany w ramach PlayStation Network. Kolejne trzy odcinki zostaną udostępnione w późniejszym czasie – będą już jednak płatne.

Call of Duty: World at War

Major Nelson poinformował, że do 1 listopada trzy dodatki DLC do Call of Duty: World at War w wersji na Xboksa 360 będzie można nabyć za połowę dotychczasowej ceny. Oznacza to, że każdy z nich kosztuje obecnie 400 punktów MS. Przypominamy, że współtworzą je nowe mapy do standardowych trybów sieciowych i opcji Nazi Zombies.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Saw: The Video Game

Call of Duty: Modern Warfare 2

Armored Core 3 Portable

Rainy Woods

Shadow of Memories

Wolfschanze 2

WireWay

Silent Hill: Shattered Memories

Miner Wars

Pop 'n Music

Final Fantasy XIII

DC Universe Online

Crime Scene

Marvel: Ultimate Alliance 2

Star Ocean: The Last Hope

Ultimate Party Challenge

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker

Aliens vs Predator

Tekken 6

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Assassin's Creed II - Z dziennika dewelopera

Star Trek Online - Z dziennika dewelopera #1

Fairytale Fights - Masakra piłą mechaniczną

Killing Floor

No More Heroes 2: Desperate Struggle

R.U.S.E.

Star Trek Online

BioShock 2

NBA 10: The Inside

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Dead to Rights: Retribution

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry