Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2009, 09:55

Wieści ze świata (Sam & Max, Titan Quest, Dreamkiller) 13/10/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Dreamkiller debiutuje na rynku, kolekcja Twierdzy już wkrótce w sprzedaży w USA, o nowych grach w ofercie Xbox Live Arcade, Steam – pokaźne promocje na gry THQ i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Dreamkiller debiutuje na rynku, kolekcja Twierdzy już wkrótce w sprzedaży w USA, o nowych grach w ofercie Xbox Live Arcade, Steam – pokaźne promocje na gry THQ i inne. Zapraszamy do lektury.

Dreamkiller

Firmy Aspyr Media oraz Mindware Studios poinformowały, że Dreamkiller – produkcja należąca do gatunku horror FPS – zadebiutowała w ofercie platformy Steam (mogą ją również nabyć posiadacze Xboksa 360 mieszkający w Stanach Zjednoczonych). Jej cena ustalona została na poziomie 21 euro. W Dreamkiller wcielamy się w Alice Drake, panią psycholog, która kobiety potrafi wnikać w umysły pacjentów. Dzięki jej umiejętnościom wchodzimy w podświadomość chorych, by zmagać się z nękającymi ich demonami.

Wieści ze świata (Sam & Max, Titan Quest, Dreamkiller) 13/10/09 - ilustracja #1

The Stronghold Collection

27 października do amerykańskich sklepów trafi kompilacja The Stronghold Collection (seria znana u nas pod tytułem Twierdza). W jej skład wejdą: Stronghold, Stronghold 2: The King, Stronghold Crusader, Stronghold Crusader Extreme oraz Stronghold Legends. Paczka będzie kosztować 29,99 dolarów. Póki co nie wiadomo, czy trafi także do Europy.

Xbox Live Arcade

Już jutro do oferty Xbox Live Arcade trafią dwie długo oczekiwane przygodówki – drugi sezon przygód Sama i Maxa od Telltale Games (w cenie 1600 punktów MS, 15 dolarów niższej niż w przypadku edycji PC) oraz surrealne Axel & Pixel autorstwa studia Silver Wish Games (800 punktów MS). Z kolei w przyszłym miesiącu do XBLA powinny trafić kolejne epizody cyklu Wallace i Gromit. Z pewnością zadowoli to fanów dzieła zaprojektowanego oryginalnie przez brytyjskie studio Aardman Animations, którzy na kolejne rozdziały historii czekają już od maja bieżącego roku, kiedy to na XBLA trafił pierwszy z nich.

THQ

Począwszy od dzisiaj niektóre gry wydawane przez koncern THQ będą objęte na Steamie pokaźnymi, jednodniowymi promocjami. Wielką obniżkę zapoczątkowano wraz ze złotą edycją Titan Questa („podstawka” + dodatek Immortal Throne), którą można obecnie nabyć za równowartość 10 euro (-50%).

Xbox Live

W tym tygodniu promocją Xbox Live Deal of the Week objęte zostały gry wchodzące w skład Hasbro Family Game Night. Każdą z oferowanych pozycji – a więc Battleship, Connect 4, Yahtzee, Boggle, Sorry, Sorry Sliders oraz Scrabble (ta ostatnia wyłącznie w USA) – można nabyć za 400 punktów MS.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

ArmA II: Operation Arrowhead

Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

Magicka

The Sims 3: Wymarzone Podróże

Ninja Captains

Need for Speed: Nitro

Cake Mania 3

Band Hero X360

Band Hero PS3

Nostalgia

Gran Turismo 5

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

King Arthur - Z dziennika dewelopera

Art of Murder: Karty Przeznaczenia

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Gramy w EyePet Gramy!

gry