Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Dreamkiller (PC)
OkładkaDreamkiller (PC)

Dreamkiller

Krwawy FPS akcji wyprodukowany przez Mindware Studios, twórców Painkiller: Overdose. Wcielamy się w Alice Drake, psycholog potrafiącą wnikać w umysły pacjentów, która postanawia zniszczyć nękające ich demony.

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dreamkiller Premiera

12paź2009

PC X360

Dreamkiller to pierwszoosobowa strzelanina zespołu Mindware Studios, który zadebiutował w gatunku FPS shooterem Painkiller: Overdose. Wcześniej firma opracowała szpiegowską grę akcji Cold War: Behind The Iron Curtain i tworzyła projekt Voodoo Nights. Ostatnie przedsięwzięcie nie zostało nigdy dokończone.

W Dreamkillerze wcielamy się w postać psycholożki Alice Drake, kobiety zdolnej do wnikania w umysły pacjentów. Dzięki jej umiejętnościom wchodzimy w podświadomość chorych, by zmagać się z nękającymi ich demonami.

Podczas kampanii złożonej z dwunastu misji walczymy z przeciwnikami symbolizującymi najrozmaitsze ludzkie lęki. Używamy do tego celu szerokiej palety rodzajów broni, nadnaturalnych zdolności Alice i – przede wszystkim – szybkiego refleksu. Poza zmaganiami w trybie single Dreamkiller umożliwia nam także podjęcie działań w kilku wariantach gry wieloosobowej.

Ostatnia modyfikacja 21 września 2009

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 3,1 / 10 na podstawie 249 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5,1 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Dreamkiller

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Dreamkiller Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.8 GHz
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 2 GB RAM
  • 10 GB HDD
X360
PC