Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2010, 11:13

autor: Jiker

Wieści ze świata (Medal of Honor, Transformers: War for Cybertron, Aliens vs Predator) 1/07/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych mapach do Aliens vs Predator, starcie bety Heroes in the Sky, darmowym weekendzie z Heroes of Newerth, a także opóźnieniu testów wczesnej wersji strzelaniny Medal of Honor w wersji na X360. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych mapach do Aliens vs Predator, starcie bety Heroes in the Sky, darmowym weekendzie z Heroes of Newerth, a także opóźnieniu testów wczesnej wersji strzelaniny Medal of Honor w wersji na X360. Zapraszamy do lektury.

Aliens vs Predator

7 lipca do oferty Xbox Live (560 punktów MS), PlayStation Store (5,99 euro, czyli około 25 złotych) oraz Steam (5,99 euro) trafi dodatek DLC Bughunt Map Pack przeznaczony do gry Aliens vs Predator. W jego skład wejdą cztery nowe mapy multiplayer – dwie przeznaczone do trybów Deathmatch, Predator Hunt, Infestation, Species Deathmatch, Mixed Species Deathmatch i Domination oraz kolejne dwie do opcji Survival.

Heroes in the Sky

Dziś w godzinach popołudniowych wystartują oficjalne beta-testy gry MMOTPS Heroes in the Sky. Gracze przejmą w niej kontrolę nad najpopularniejszymi maszynami latającymi z czasów II wojny światowej oraz wezmą udział w sieciowej walce toczonej zarówno pomiędzy samolotami kontrolowanymi przez inne osoby, jak i przez sztuczną inteligencję. Uczestnicy bety otrzymają dostęp do wszystkich elementów HitS.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Transformers: War for Cybertron, Aliens vs Predator) 1/07/10 - ilustracja #1

Transformers: War for Cybertron

Firmy Activision oraz High Moon Studios oświadczyły, że w okresie od piątku, 2 lipca, do niedzieli, 4 lipca, w ramach sieciowego trybu strzelaniny TPP Transformers: War for Cybertron będzie obowiązywać tzw. weekend z podwójnym doświadczeniem. Z oferty będą mogli skorzystać posiadacze pecetów, a także konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

Heroes of Newerth

W tym samym czasie, czyli od piątku do niedzieli, z możliwości pogrania za darmo w Heroes of Newerth (klon moda Defense of the Ancients do Warcraft III, w którym gracze przejmują kontrolę tylko nad herosami i pomagają innym jednostkom przebić się do bazy wrogiej drużyny) będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy otwartych beta-testów gry, przeprowadzonych w kwietniu bieżącego roku. Decyzja ta ma przekonać niezdecydowane osoby do zakupu pełnej wersji dzieła studia S2 Games. Ponadto w piątek zostanie udostępniony nowy patch, który wprowadzi do gry m.in. nowego herosa – Gladiatora.

Wieści ze świata (Medal of Honor, Transformers: War for Cybertron, Aliens vs Predator) 1/07/10 - ilustracja #2

Konami

Firma Konami podzieliła się listą tytułów, które zamierza zaprezentować publicznie w trakcie sierpniowych targów gamescom organizowanych w niemieckiej Kolonii. Są to Castlevania: Lords of Shadow (X360, PS3 – pierwszy pokaz grywalnej wersji), Pro Evolution Soccer 2011 (PC, X360, PS3), Def Jam Rapstar (X360, PS3, Wii), a także pierwsza gra firmy tworzona pod Kinecta (X360). W planie nie ujęto niestety Metal Gear Solid Rising, które wzbudziło najwięcej emocji w trakcie targów E3.

Medal of Honor

Beta gry Medal of Honor w wersji na PC i PlayStation 3, do której mogły przystąpić osoby z zamówieniem przedpremierowym na grę, trwa w najlepsze od kilkunastu dni. Nie dotyczy to jednak testów edycji na Xboksa 360, opóźnionych z powodu wykrycia dosyć uciążliwych błędów. Przedstawiciele EA poinformowali właśnie za pośrednictwem oficjalnego bloga MoH, że data ich startu zostanie ujawniona w najszybszym możliwym terminie. Premiera pełnej wersji Medal of Honor ma się odbyć w październiku bieżącego roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

ArmA II: Operation Arrowhead

Puzzle Agent

Patapon 3

Aliens vs Predator

The Sly Collection

Active Life Explorer

Airstrike Eagles of World War II

Field of Glory - Storm of Arrows

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Counter Strike: Source Gramy!

Blacklight: Tango Down - Z dziennika dewelopera #2

Clash of the Titans - trailer #1

Hellion: The Mystery of Inquisition - lokacje

Moonbase Alpha - trailer #1

Privates - trailer #1

Rift: Planes of Telara - E3 2010

World of Battles - trailer #2

Portal 2 - gameplay 1/7

Portal 2 - gameplay 2/7

Portal 2 - gameplay 3/7

Facepalm - seksownie i poklatkowo video magazyn

Gramy w Demon's Souls Gramy!

gry