Dailymotion
Tvgry na Youtube

130

Gramy w Counter Strike: Source

"Fire in the hole!", "Go! Go! Go!" i reszta kultowych odzywek

52 286 wyświetleń

(12:31)

6 lipca 2010

Z okazji wypuszczenia gry Counter Strike: Source na komputery Apple'a sprawdzamy jego minimalnie odświeżoną edycję.

Counter-Strike: Source

Counter-Strike: Source

PC
Data wydania: 21 października 2005
Counter-Strike: Source - Encyklopedia Gier
7.7

GRYOnline

8.0

Gracze

9.6

Steam

Oceń Grę
Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!

Kiedy wydawało się, że marka Stronghold ostatecznie rozmieniła się na drobne, zespół FireFly Studios próbuje raz jeszcze wrócić do czasów świetności i przenieść legendę w trzeci wymiar. Mieliśmy okazję zagrać w przedpremierowe demo Twierdzy 4, w które zresztą zagracie sami już 23 czerwca i dzisiaj opowiemy Wam, dlaczego ta produkcja wywołuje w nas mocno mieszane uczucia. ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/twierdza-4-kusi-powrotem-do-korzeni-ale-po-zagraniu-przekonuje-si/z74946 Tekst przygotował: Maciej Pawlikowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

19 czerwca 2026

Czy gracze potrzebują nowej Twierdzy? Już graliśmy!
Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?

Kiedy po raz pierwszy pojawiły się informacje o pełnoprawnym remake'u Gothica, wielu fanów miało dość uzasadnione wątpliwości. Przecież tak ogromnej, kultowej wręcz w Polsce legendy po prostu nie da się przenieść we współczesne ramy, nie psując przy tym jej duszy. Czy studio Alkimia Interactive podołało temu wyzwaniu, czy Gothic Remake pozostanie jedynie chwilową ciekawostką, o której za chwilę zapomnimy?

tvgry

19 czerwca 2026

Czy Gothic Remake to udany powrót do Górniczej Doliny?
Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia

Dzisiejsza popkultura lubi pokazywać wojnę w dwojaki sposób – albo brutalnie ostrzegając przed jej piekłem, albo fetyszyzując ją widowiskowymi kadrami i patetycznymi historiami. Twórcy Ghostrunnera z polskiego studia One More Level idą o krok dalej i w swojej nowej grze serwują nam prawdziwy, antywojenny body-horror! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę przedpremierowe demo Valor Mortis. Wskakujemy w kamasze wskrzeszonego Williama, żołnierza Wielkiej Armii Napoleona, by przetrwać w Europie zrujnowanej tajemniczą plagą. Czy Polacy dowożą kolejny hit? ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski FB Huberta: https://www.facebook.com/HubertPisuje IG Huberta: https://www.instagram.com/hubertpisuje/ Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/w-tej-grze-zolnierze-napoleona-wracaja-z-martwych-jako-potwory-va/z34942 Tekst przygotował: Hubert Sosnowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak

tvgry

11 czerwca 2026

Jak NAPRAWDĘ wygląda Valor Mortis? | Pierwsze wrażenia
Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że James Bond na dobre zniknął z ekranów naszych monitorów, wkraczają Duńczycy z IO Interactive i robią istne trzęsienie ziemi! W dzisiejszym materiale na tapet wjeżdża 007: First Light – produkcja, która pokazuje nam zupełnie nieznaną twarz młodego Agenta 007 u progu kariery w MI6.

tvgry

9 czerwca 2026

Nowy Bond to miks Hitmana i Uncharted | Pierwsze wrażenia
Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!

Rayman wreszcie wychodzi z cienia, ale czy w formie, na którą liczyliśmy? Po 13 latach od debiutu kultowej platformówki Ubisoft niespodziewanie serwuje nam Rayman Legends Retold. Odwiedziliśmy twórców, by na własnej skórze sprawdzić, czy ten projekt to pełnoprawny remake, czy tylko rozbudowany remaster. Czy sentyment będzie wystarczającym powodem do zakupu?

tvgry

9 czerwca 2026

Jaki NAPRAWDĘ jest Rayman Legends Retold? Już graliśmy!
Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
1

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ

Pewnie poczujecie się staro, ale od wielkiego finału przygód Geralta z Rivii minęła już okrągła dekada! Równo 10 lat temu zadebiutował dodatek Krew i Wino, zabierając nas na zasłużone, wirtualne wakacje do bajkowego Toussaint. Z tej okazji wpadliśmy do krakowskiej siedziby CD Projekt RED, by porozmawiać z Tomaszem Marchewką – jednym ze scenarzystów tego absolutnie kultowego rozszerzenia. W dzisiejszym materiale sprawdzamy przepis na sukces tej niesamowitej opowieści.

tvgry

29 maja 2026

Wiedźmin 3: Krew i wino - 10 LAT PÓŹNIEJ
Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22

W najnowszym materiale Łosiu i T_bone wzięli na tapet najciekawsze nowinki z głębokiego gamedevowego podziemia. Głównym bohaterem ich dyskusji stało się Battlestar Galactica: Scattered Hopes – tytuł, który według nich mistrzowsko łączy elementy roguelike’a, tower defense oraz strategii menedżerskiej. Gra idealnie oddaje mroczny, ciężki i mocno zmilitaryzowany klimat kultowego serialu z 2004 roku. W trakcie audycji Łosiu i T_bone rzucili światło na kilka kluczowych mechanik, w tym twarde zarządzanie zasobami, dbanie o lojalność załogi i w końcu polowanie na Cylonów, czyli detektywistyczna robota w poszukiwaniu ukrytych tosterów... Po ucieczce przed Cylonami przyszedł czas na zmianę klimatu. Łosiu i T_bone podzielili się wrażeniami z Running Train – japońskiego symulatora pociągów napędzanego przez Unreal Engine 5, który od strony wizualnej po prostu rzuca na kolana. W luźnej rozmowie przewinęły się też inne obiecujące projekty indie, takie jak Subway Service Driver oraz Pitman Panic. Przy tej okazji chłopaki przesłali globalne „chapeau bas” w kierunku czeskich deweloperów, zauważając, że tamtejsze studia mają talent do dostarczania wyjątkowych produkcji.

tvgry

8 czerwca 2026

Battlestar Galactica i RUNNING TRAIN | Pecetowe Dziady #22
Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1

Zapnijcie pasy i odpalajcie nitro, bo zabieramy Was w nostalgiczną podróż po jednej z najstarszych i najważniejszych serii wyścigowych w historii gier wideo! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę pierwszą połowę historii cyklu Need for Speed - od klasycznej jedynki z 1994 roku, aż po mocno krytykowanego Undercovera z 2008. Przypominamy, jak to się stało, że symulator tworzony we współpracy z magazynem motoryzacyjnym ewoluował w królestwo neonów, szerokiego tuningu i nielegalnych wyścigów.

tvgry

29 maja 2026

Wzloty i upadki króla wyścigów - Historia serii Need for Speed | część 1
Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia

Kiedy wydawało się, że Playground Games osiągnęło mistrzostwo w tworzeniu piaskownic dla automaniaków, na rynku ląduje Forza Horizon 6. Z jednej strony zabiera nas do wspaniałej, klimatycznej i przepastnej Japonii, a z drugiej – pozostawia spory niedosyt.

tvgry

19 maja 2026

Nowa Forza zachwyca, ale wkurzy weteranów serii | Pierwsze wrażenia
Czy nowy LEGO Batman to  największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Batman to ikona popkultury, która doczekała się już kilku gier w klockowym uniwersum. LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza zapowiadane było jako ta ostateczna, najbardziej kompletna i filmowa przygoda Gacka. W dzisiejszym materiale sprawdzamy, czy TT Games sprostało wyzwaniu! Bierzemy pod lupę grę, która świetnie żongluje estetykami – od kiczowatych lat 90., przez mroki Tima Burtona, aż po brutalniejsze (choć wciąż klockowe) nawiązania do Arkham Asylum i blockbusterów Nolana.

tvgry

26 maja 2026

Czy nowy LEGO Batman to największa rewolucja w historii gier LEGO? | Pierwsze wrażenia

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

wojto96
😐
I am no one
170
2014-09-28 00:57

Nie ma to jak powrócić do filmu po 4 latach i zobaczyć swój debilny komentarz, aż się załamałem jaki byłem głupi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
22
2010-11-06 01:55

Gdzie jest Von Zay !!! :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Generał
26
2010-11-01 14:56

głupia cenzura

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Generał
26
2010-11-01 14:55

głupia cenzura

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Pretorianin
22
2010-10-11 17:48

3:00 hahaha ale nick xD chuj ci w dupie chodzi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
22
2010-08-15 23:34

U mnie się nie kładą :( normalnie padają ...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
😉
Legend
25
2010-08-07 10:37

Archeolodzy znów kontratakują.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-08-07 10:34
-1

"cs jest w polsce taki slawny bo malo osob ma komputer na tyle dobry aby pociagnaL INNA GRE TEGOT YPU.. TYLE Z CS FILOZOFI Xd"

mam kompa na ktorym gram we wrzystkie gry mw2 bc2 itp crysis i inne wymagajace dobrego kompa i smigam na hajt na ustawieniach ale o css nie zapomne, i czasami mixa sobie zagram :). i nie prawda ze w css gra tyle osob tylko dlatego ze maja slabe kompy, bo wiekszosc osob grajacych w css moze zagrac rowniez w mw2 albo inne nowosci ktore wychodza. pozdrawiam n1dorek :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
gruby300
Konsul
0
2010-07-24 17:49

Az dziwne ze na tym serwerze jest normalny team ktory wszystko planuje. Teraz to same nooby graja.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Junior
1
2010-07-16 00:58
-1

podajcie tytul pierwszej piosenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2010-07-14 13:18

Von Zay rządzi, szkoda że już nie mam cs zagrało by się tak jak kiedyś ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2010-07-10 19:23

fAJNE

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
HETRIX22
PLEBS
222
2010-07-10 18:21

"dzisiaj odpalamy mało znaną produkcje, która nazywa się counter strike source"
Heeem ????

Nom ale przyznam klimat w tym filmiku panuje świetny, nie zawsze się taki trafi.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
👎
Junior
2
2010-07-10 17:58

cs jest w polsce taki slawny bo malo osob ma komputer na tyle dobry aby pociagnaL INNA GRE TEGOT YPU.. TYLE Z CS FILOZOFI Xd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Pretorianin
24
2010-07-10 15:10

straszak na gołębie :)dobre

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Pretorianin
24
2010-07-10 15:09
-1

wole 1.6 :) polskie teksty :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-07-08 23:45

dolaczam sie z pytaniem o nazwe piosenki

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Junior
1
2010-07-06 15:42
-1

zna ktos ta pierwsza piosenke???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Konsul
22
2010-07-06 14:20

Hahahahaha nie no kocham polskie serwery i te texty hehehehe "goł goł goł ruszać tyłki panowie !" xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
😊
Junior
1
2010-07-06 00:58
-1

zna ktos ta pierwsza nute z 1:4min?bo fajna

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😃
Junior
3
2010-07-05 21:31

Grałem wtedy na de_dust ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Fisher
Fisherman
62
2010-07-04 17:59

Jakoś nigdy mnie ta gra nie przekonywała do siebie. Nie wiem, czemu, pewnie przez tą starszawą grafikę i multum cheater'ów oraz, że są gry bardziej dopracowane i rozbudowane, jak choćby seria Modern Warfere i Bad Company 2.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
6
2010-07-04 17:22

pomocy mam ten css i normalnie wchodze i mam jakes bledy w konsoli i mi serwerow niw szuka pomocy

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Pretorianin
22
2010-07-03 22:35
-1

o.0 boze z czym ty grales, sam te glosy im dogrywales xD?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mepha
Mhroczny Pogromca
72
2010-07-03 14:26

generalnie w CSa nie gram :)
Von Zay jak zwykle wymiata

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
😁
Legionista
22
2010-07-03 03:39

Wybaczie, ale w tej grze nic nowego nie ma po ukazaniu się najnowszej wersji z tego co widać i jak można dostrzec to co autor filmiku nazwał cenzurą to ja bym nazwał totalną głupotą....

w Explorer nie moglem wyslac wiadomosci X_x

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😊
Pretorianin
18
2010-07-02 21:47
-1

No to mamy beznadziejnego cs source.Ja gram w 1.6 i grać będę.AMEN.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Generał
56
2010-07-02 20:22

Von Zay jesteś absolutnym mistrzem. Kiedy będziesz robił Gramy z premierowych gier?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
MarcepaXXX
😜
Chorąży
13
2010-07-02 17:06

no to jak Von Zay ma w steam'ie nazwe ?? :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😊
Pretorianin
28
2010-07-02 14:16

Stary dobry CS co tu dużo gadać, chyba każdy grał choć raz w życiu.

"HASZ KOMORA" Hahaha

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Senator
65
2010-07-02 11:51

CS to legenda i tyle. Gdyby nie on nie byłoby call of duty czy bad company. a gramy świetne:P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Generał
71
2010-07-02 11:50

daj jeszcze jeden odcinek tego pliis!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😒
Chorąży
9
2010-07-02 11:02

super gramy jak zawsze,ale gra to badziewie.pokażcie jakiś filmik z życia policjanta w apb

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kajtek603
International Level
37
2010-07-02 11:01

Stalin_San mam to samo. Bo to sa dzieci neo :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👍
Chorąży
13
2010-07-02 10:46

Von Zay podasz mi swój steam? :D Chętnie z Tobą pogram :P
Jestem waszym fanem!!! :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Pretorianin
42
2010-07-02 01:03

Von Zay for president!!! :)

A co do gry... o matko jak widzę tych kładących się ludków to po prostu wymiękam.Zastanawiam się jakim idiotą i kretynem trzeba być żeby coś takiego zrobić,w sumie Niemcy to patałachy które się do gazu nadają więc co ja się dziwie...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
15
2010-07-02 00:02

Przyznaj się Von Zay, nie skasowałeś CS'a i jeszcze grasz! :P Stary, dobry CS. Szkoda tylko, że ocenzurowana wersja. Swoją drogą, fajnie wyglądają ludzie pokładający się na ziemi z rękami na głowie. xD Gratuluję świetnego Gramy! i oby takich więcej. A Dooma Starców jak nie było, tak nie ma. Eh... Life is brutal...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
👍
Generał
43
2010-07-01 22:19

Jak zwykle Von Zay pokazal klase! ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Stalin_SAN
Valve Software
56
2010-07-01 22:03

Tej gry nie lubie i nigdy nie polubie, za te drące się wszystko wiedzące dzieciaki najczęściej po przejściach z tibią, naprawdę nie rozumiem jak można grać w g tak nudną, jak to mówią flaki z olejem grę, nigdy nie zrozumiem jej fenomenu, chociaż ten odniosła w polsce w większości wśród wszystkowiedzącej na temat gier młodzieży w wieku 8-17 lat, dalej już tylko wyjątki.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
Centurion
25
2010-07-01 21:34

Von Zay zprosiłem cię do znajomych na Steam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Centurion
48
2010-07-01 20:11

tak btw von zayu.. to tak

- zakladam ze sciagales z gre z serwera z Niemiec z Frankfurtu i jest ona okraszona cenzura...

natomiast jak sciagniesz z polskiego serwera wszystko jest kk

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Centurion
11
2010-07-01 20:04

niezla cenzura ,krew sie leje a gosciu zyje jezuuuuu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
raziel88ck
😜
Reaver is the Key!
227
2010-07-01 19:50

A teraz przyznac sie, kto tu gral z VZ w CS'a? :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
23
2010-07-01 18:21

Takie sobie. Pewnie mało osób gra tak wzorcowo. Większość pewnie kampi albo leci samemu gdzie chce.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Apokalipsis
Senator
64
2010-07-01 18:16

Heh, CS. Nigdy nie zagram ;] Widzę jak koledzy ode mnie cisną na 1.6, leją z respa albo campią :F

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
7
2010-07-01 18:13

Po 1 robisz najlepsze gramy jakie się da :D Po 2 mogę cię dodać na steam? Podasz mi swoje ID? Please :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
11
2010-07-01 17:16

von zay gramy świetne i dobrze że cs a nie jakieś inne gówna

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
👍
Pretorianin
76
2010-07-01 17:02

Kolejne swietne gramy w wykonaniu Von Zaya, super sprawa.
Nawet taka gra jak CS i CS:S do ktorej osobiscie nigdy nie moglem sie przekonac, a probowalem wiele razy w gramy Von Zaya wyglada super :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
11
2010-07-01 16:21

mniejszy odrzut ale i tak lepiej niż w call of duty

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
2010-07-01 15:33

Von Zay chcemy więcej filmów z twoim udziałem szacun gościu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Bieniu05
The100
163
2010-07-01 15:25

Bardzo dobre gramy sam gam w cs ale 1.6, fajnie tu zrobili motyw z tymi osiągnięciami. Przynajmniej po części zapisują się nasze osiągnięcia z gry, a nie grasz wychodzisz i wszystko się kasuje:p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
👍
Pretorianin
8
2010-07-01 14:29

tak dajcie gramy z TF2 :) a pl server TF2 jest tu 193.218.154.37:27015 (FFA) ;P codziennie trochę ludzi na nim gra ale jak się ustawi auto wbijanie to można wbić dosyć szybko :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-07-01 14:26

Ta gra była wyjątkowo dziwna, jakoś nie lubięjak ktoś mi rozkazuje iść w A albo B

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Konsul
64
2010-07-01 13:55

Moze ktos podac tytuly piosenek z tego gramy?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
11
2010-07-01 13:30

von Zay ty ich z galiaka jedziesz xD
Hardcorowo.
ogólnie lubię cs'a, ale gram na non steam, więc mam trochę gorszą jakość.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
👍
Konsul
19
2010-07-01 12:57

Hehe świetne gramy :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ch4zy_Ch4z
👍
Pretorianin
59
2010-07-01 12:46

Von Zay robi najlepsze filmiki moim zdaniem - humorystyczne i z jajem :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
2010-07-01 12:41

zgodzę się z Krake VON ZAY TWOJE TEKSTY POWALAJĄ :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
19
2010-07-01 12:33

Uwielbiam CS:Souce'a tylko szkoda że mechanizm strzelania nie jest tak samo ,,wymagający'' jak w 1.6, ale i tak nie jest źle ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Pretorianin
74
2010-07-01 12:17

zeby zlikwidowac cenzure trzeba w rejestrze zmienic z Valve na Valve_old i restart steama
dziala, sprawdzone

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-07-01 12:02

Mam z cs 1.6 problem z myszką nie moge nią obracać w lewo i prawo prosze pomoc i jakie powinny być ustawienia myszki.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2010-07-01 11:28

wieeeelka prośba o TF'a 2... może cała seria z takich team'ówek by przeszła?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Pretorianin
34
2010-07-01 10:59

dajcie tf2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
34
2010-07-01 10:22

VZ sprawdź staty http://www.gametracker.com/server_info/62.133.128.32:27016/top_players/?query=tajemniczy+wujek&Search=Search

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
27
2010-07-01 09:45

team fortress tez od kilku tygodni jest na makintoszach !!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
27
2010-07-01 09:45

zrecenzuj team fortress 2 :<

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😃
Legionista
8
2010-07-01 09:42

jak dla mnie to cs:s ma najlepszy zombie mod lub servery mg_BoB lub inne tak to cs:s niema fanego znajć i zniszcz call of duty mw 2 jest lepsze od cs:s. lecz czeba popatrzeć na rok wydania tej gry gdyby cs:s wyszedł w 2010 to by niebyło takie fajne bez ze.zm.mg

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
7
2010-07-01 09:34

dobrze ze ja juz zakonczylem kariere w ta gierke :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Konsul
48
2010-07-01 08:40

To nie jest cenzura! :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Pretorianin
36
2010-07-01 08:21

lol gramy z cs? a next co? gramy saper?:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Centurion
10
2010-07-01 01:30

gra classic :) a ta cenzura :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Adrianziomal
👍
Samael
55
2010-07-01 01:05

Hehe, niezłe ;) Stary dobry CS. Kiedy Doom Starców? :|

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
16
2010-07-01 00:52

Ciekawe, czy Ci gracze wiedzą, że zostali rozsławieni w społeczności gry-online przez Von Zaya. xD Mega gramy, można powiedzieć, że spontaniczne i na żywo zawsze najlepsze :) Wonziu rulez! ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Chorąży
27
2010-07-01 00:40

Super gramy :D
Takie zgranie to w każdej grze powinno być ..
Ja jeszcze w bf bad company 2 nie rozgryzłem jak by móc rozmawiać z innymi :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Matek17
Pretorianin
22
2010-07-01 00:32

Haha!!! nigdy bym się przypuszczał że zrobicie gramy z counter strike

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Chorąży
21
2010-07-01 00:10

Daj swój steam prooszee D:

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Generał
18
2010-06-30 23:57

Strasznie camperska gra... ja również lubię ciupać w stylu rambo tyle że w CoD :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
😒
Konsul
56
2010-06-30 23:52

Ja długo nie grałem w końcu zagrałem i było ok , potem zmiana stylizacji i wogóle i lipa , gra zaczęła mi się logować :( , widocznie za słabe łącze bo za dobry umnie w miejscowości pochwalić się nie mogę , więc umnie pupa :(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legionista
19
2010-06-30 23:36

Von Zay twoje teksty mnie rozwalają xD Kurde szkoda że nie grasz w 1.6 zagrać z tobą to zaszczyt :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Pretorianin
49
2010-06-30 23:30

typowe dla CS. Większośc to buraki i chamy ;/ nic nie robią tylko całe życie w CS . Polska gościnność na tych serwerach buractwo eh

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Chorąży
14
2010-06-30 23:15

hahaha kupilem tasmociag :D haha Von Zay pozdro ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Konsul
96
2010-06-30 23:02

Dżizas, ta gra to Tibia strzelanek :|.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Chorąży
29
2010-06-30 22:56

Nigdy w Source nie grałem, ale czy celownik można sobie wybrać? Tu jest taki dziwny, a na filmikach na YouTube są inne.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😊
Generał
0
2010-06-30 22:55

świetne gramy, mógłbym oglądać i SŁUCHAĆ w nieskończoność

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-06-30 22:46

Von Zay specjalnie się zarejestrowałem żeby cię porosić żebyś zrobił jesczę jedno gramy z CS pliss

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
28
2010-06-30 22:44

VON ZAY! FAN CLUB NA NK MASZ MUROWANY ;p
MISTRZ GIER! MISTRZ TVGRY! ZROB GRAMY Z CODA 4, CODA 6, BAD COMPANY 2 I WSZYSTKIEGO! RÓB GRAMY! NIE ŚPIJ PO NOCACH ;P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2010-06-30 22:38

Niezmordowany powiem Ci że zrobiłeś na mnie wrażenie swoim komentarzem ;>
Source jest na rynku od końca 2004. ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Simba14
😊
Generał
56
2010-06-30 22:37

Moi kumple pomykają w CS'a ja mykam w CoD MW2:)Ale gramy fajne:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
😃
Generał
33
2010-06-30 22:35

swietne te komentarze wov zay'a

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Generał
49
2010-06-30 22:27

Zajebiste gramy z gry, w którą trzaskam już 7-8 lat. Oszczędzę Cię Von Zay.
Fajny klimat tam mieliście, cs rulez!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Konsul
20
2010-06-30 22:19

No no, spoko

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ravensnest
👍
Chorąży
18
2010-06-30 22:11

Sorrki za off top ale nie "kounter" tylko "kanter" (niestety nie mam trzcionki żeby napisać fonetycznie jak to być powinno;).
Sorrki ale już mi się takie zboczenie wyrobiło;)
Co do giery to cenzura ciekawa;)
Aż przydałoby się zagrać:D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
niko_b
Generał
41
2010-06-30 21:59

stary dobry cs

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Jachoś
Chorąży
21
2010-06-30 21:57

Jak już temat valve to zróbcie gramy z team fortressa 2 ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ch4zy_Ch4z
👍
Pretorianin
59
2010-06-30 21:49

Hehe a ja jestem szcześliwcem którego nie dosięgnęła komunistyczna cenzura :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
U
Legionista
11
2010-06-30 21:44

[133]

IP było wcześniej, wystarczy poszukać. 62.133.128.32:27016

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Junior
1
2010-06-30 21:22

Dobrze że pokazali Source a nie tego koszmarnego 1.6

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Centurion
25
2010-06-30 21:13

Daj IP serwa

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Senator
176
2010-06-30 21:10

Hm, ktoś wie co to za piosenka leci w ~10:59 ? Wpadła w ucho i nie chce wyjść.

Znalazłem ->
http://greenie.wrzuta.pl/audio/61Q9ipDKEDE/the_analogs_-_dzieciaki_atakujace_policje

Fragment był fajniejszy :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Legionista
10
2010-06-30 20:54

to jest trupa a nie tunel

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2010-06-30 20:43

Błagam, Vonzay, zrób gramy z niestandardowymi mapkami z CS:S. Typu surf czy jail. A filmik świetny, już 4 raz oglądam ;p.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
😃
Pretorianin
43
2010-06-30 20:32

heh akurat tak się złożyło ze grałeś na serwie który męczyłem przez 2 lata heh to zrządzenie losu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
I
Pretorianin
29
2010-06-30 20:16

Hahah Tylko Von Zay się mógł za cs'a zabrać Wielkie pokłony dla niego i dla reszty TvGry za wszystkie ich filmiki:D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😜
Legionista
7
2010-06-30 20:04

stary cs najbardziej klasyczna i moja ulubiona gra

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
12
2010-06-30 19:59

Podaj mi swojego Steam :p
jestem twoim fanem xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
👎
Generał
11
2010-06-30 19:52

TO NAJGORSZA GRA NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
👍
Generał
39
2010-06-30 19:48

1.6 jednak rządzi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👍
Chorąży
13
2010-06-30 19:29

Von Zay, zapraszam na cs 1.6 steam :D
Gra ktoś z redakcji? :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2010-06-30 19:23

Z tego wszystkiego aż ide pograć w css zamiast 1.6 :D Świetne gramy + zajebiste komentarze Von Zaya = Mistrzostwo Świata.

Przy okazji dobra reklama dla servera , nie da się wejść ;d

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mr. Noob
Konsul
21
2010-06-30 19:18

heh niezla ta cenzura a von zay nawet calkiem calkiem grasz ja tam mialem wersje na windows-a ale mi sie zrypal ej bedzie gramy z MGS pece walker

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
O
Centurion
36
2010-06-30 19:15

Jak dla mnie chyba najmniej smieszne gramy na swiecie ...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Konsul
40
2010-06-30 19:08

Von Zay - mam rozumieć że zawsze masz inny nick żeby fani nie szaleli? A tak to nieźle się ubawiłem tymi tekstami. tak trzymać!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
geforc
Pretorianin
28
2010-06-30 18:56

Endex, nie gram w COD MW ;] tylko w ambitniejszą grę , AA 2.8.4 ;]

A co do sygnaturki... lepiej mieć niż nie mieć ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
64
2010-06-30 18:53

ciekawe cy kolesie wiedzieli że biorą udział w nagraniu odcinka gramy ? hehe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Senator
59
2010-06-30 18:50

Hahaha, Von Zay kocham Cię XD(nie no żart) :D
Osobiście sam gram w csa(ale 1.6) i nie mogę się przyzwyczaić do Source zawsze jak oglądam.Ale tak ogólnie super gramy ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
😁
Pretorianin
30
2010-06-30 18:41

Nieśmierteleny CS :D... i co tu więcej mówić xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
👍
Legionista
6
2010-06-30 18:29

Von Zay twoje komentarze rozwalają! Poezja :) Keep up the good work!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Generał
62
2010-06-30 18:16

geforc - Nie wiem co ludzie widzą w tym CS - bardzo wciąga, ale trzeba zagrać, żeby wiedzieć.
ani grafiki nie ma - oczywiście, że ma, Source Engine, gra wygląda dość dobrze.
ani fizyki - oj ma, bardzo dobrze wykorzystywany Havok
ani ciekawych miejscowek - tu się nie kampi ze snajperką w jednym miejscu jak w Modern Warfare, choć znajdą się tacy pajace, tutaj się gra
tylko nawalanka i nawalanka , zadnej taktyki, strategii - no i oczywiście ten filmik Gramy potwierdza, że nie ma żadnej taktyki i strategi. Nie wiem co oglądałeś, ale jak być na filmiku, Von Zay rozmawia ze swoja ekipą dając informacje, czy obgadują co i jak, gdzie i jak, jak szybko itp.

Może po prostu zazdrościsz, że nie ma na Xboxa? A tak se pomyślałem, patrząc na to jakie piszesz posty i jaką masz sygnaturkę.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Chorąży
17
2010-06-30 18:05

Bardzo fajnie wygląda ale te ciała kładące się to z lekka przesada. I gram w CS'a ale tak zgranego teamu który nie jest twoimi znajomymi to jeszcze nigdy nie widziałem. Nie widziałem jeszcze tak taktycznej gry w CS'a. Materiał jak zawsze super.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Fisher
Fisherman
62
2010-06-30 18:02

Czy będzie Gramy! z gry Naughty Bear?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
36
2010-06-30 17:55

Von Zay... Mistrzostwo swiata

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
16
2010-06-30 17:52

Wystraszyła ich nasza propaganda xD
Von Zay tylko ty mogłeś zrobić z tekiej gierki "Gramy"
ps. ja gram w 1.6

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👍
Pretorianin
21
2010-06-30 17:40

Nie lubie tej gry ale Vz potrafi mnie przekonać do wszystkiego. ''Bracia makintosz:: :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
geforc
Pretorianin
28
2010-06-30 17:36

Nie wiem co ludzie widzą w tym CS, ani grafiki nie ma , ani fizyki , ani ciekawych miejscowek, tylko nawalanka i nawalanka , zadnej taktyki, strategii , AMERICAS ARMY 2.8.4 rox xd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
82
2010-06-30 17:34

Zgadzam się.
Serwery FFA są raczej dla nie dzielnych graczy. Nie odzwierciedlają tego jaka ta gra jest naprawdę.

n1dor
Nie gram już pare lat, ale powiedz mi. Obrabiane czymś były te filmiki? Grafika jest naprawdę fajna.
Czy to ten nowy update? Podkręcili grafe?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
😈
Chorąży
12
2010-06-30 17:28

Normalnie Kocham Tą Grę :DDD Ciągle gram...:D

Chciałbym żeby była ona też na PS3 :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-06-30 17:22

Adres IP servera Sekty Śmierci który jest na tym filmiku to: 62.133.128.32:27016

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-06-30 17:16

macie obejrzyjcie sobie jak sie gra w css :) : http://www.youtube.com/user/countY1337
a nie jakies ffa dla dzieci :P ja tam 1 raz gralem i taki zaszczyt ze zostalem nagrany razem z haxorem :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Chorąży
28
2010-06-30 17:13

mimo ze nie lubie csa gramy z von zay-em zajefajne :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
82
2010-06-30 17:11

Nie czytamy poprzednich postów?

TEJ CENZURY JUŻ NIE MA

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😁
2010-06-30 17:10

ja tam tej cenzury nie mam

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
38
2010-06-30 17:09

Gdzie Doom Starcow?? Tesknie za ta seria ;(
:D
Mam propozycje na nowa serie :D
Seria gramy z gierek multiplayer, na nastepny ognien polecam League of Legends :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Chorąży
24
2010-06-30 17:08

nie umiesz grac :D
hahahaha nie moge z twoich odzywek totalnego bota :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👍
Generał
31
2010-06-30 17:05

Zarąbiste gramy! Zrobisz gramy z innych gierek z multiplayerem? Na przykład CoD4?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Chorąży
40
2010-06-30 16:54

Dzis wlasnie kupilem sourca :D

kto dzis gra za mna w cs:s ?? moj nick abysanik ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
16
2010-06-30 16:52

91.204.160.110:27750 serwer CS. Świetne gramy!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
82
2010-06-30 16:50

Nie przeszkadza mi. Będzie fajnie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2010-06-30 16:45

W sumie to mogę zmienić nick, jeśli przeszkadza Ci posiadanie 'klona' ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-06-30 16:43

dlaczego usuwaja nowe komenty :(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Konsul
82
2010-06-30 16:42

Ale się dobraliśmy. Teraz jak ktoś z nas strzeli gafe to do drugiego będą mieć pretensje xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
😜
Generał
35
2010-06-30 16:40

A ja nie gram w cs bo mi sie nie podoba :P same campery :P fajnie sie klada na ziemi.Kiedy Doom Starcow :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2010-06-30 16:40

hehehhehe, mam nick MajkiPL, ponieważ mój Majki, jest zajęty. Od kilku dobrych lat dysponuje nickiem Majki, więc jest to całkowity zbieg okoliczności ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
8
2010-06-30 16:39

wy to jesteście idiotami on w tym gramy nic nie pokazał poza ciałami a wy od razu teksty typu "świetne gramy" albo coś takiego za stanówcie się zanim coś napiszecie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
😍
Konsul
82
2010-06-30 16:39

A to co? Mam nadzieje, że twój nick to tylko przypadek...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2010-06-30 16:35

Też twierdzę, że gra była 'lepsza' przed update'm, lecz bawią mnie osoby, które twierdzą, że gra jest teraz 'beznadziejna'. Racja, zostały zmienione różnego rodzaju elementy, ale za miesiąc może dwa nikt nie będzie pamiętał o tym, że był jakikolwiek update, bo wszyscy się do tego przyzwyczają i będą grali tak jak grali wcześniej.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-06-30 16:31

nom ale to prawda, ze teraz sie gra zrobial "beznadziejna"

po 1 tick 66, po 2 zmieniony recoil do ktorego trzeba sie przezwyczaic i wiele innych rzeczy jest, sa tysiace lagow w grze na serwerach przy pingu 20 i 300fps... :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Konsul
72
2010-06-30 16:27

BANAN WSZYSCY!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WheZY
holistyk
39
2010-06-30 16:26

Ocenzurowany CS buahhahaha :D
Ja bym tam lezał jak bym z takim Vonziem grał...

Pograł bym z Vonziem ;D Bym w tvgry się pojawił, ale ja tylko 1.6... Może vonziu gramy z 1.6 i zapraszam na FpsArena.pl :D

Vonziu daj steama swojego :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2010-06-30 16:25

Cacek93 mówisz że gra jest beznadziejna po update'cie... grasz w to 2 lata czyli jesteś 'skill'er' jak to już wcześniej pisałem. Powiedz mi co Ci tak bardzo w tej grze przeszkadza. Ja w source gram już pewien czas, dużo dłużej od Ciebie, uwież mi. Proszę Cię abyś powiedział przez co dla Ciebie gra stała się 'beznadziejna'.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-06-30 16:22

hahahahhahahaha dziekuje dziekuje :) to dla sprostowania komentatora :) ciala juz sie tak nie klada, znaczy cenzura zostala zdjęta :) oprocz tego recoil sie zmienil, a akurat kolega komentator wbil na akcje na duscie, kiedy wszyscy sie skampilismy, i czekalismy na fragi :) A jak gralem z nim w T :D i tak gadal fajnie, to wiedzialem ze znam ten glos ! :D tylko nie moglemogarnac skad :( no ale jestem w 50% na filmiku :D a tak w ogole, to niestesty wbil na zly serwer, gdyż tam graja same "pleby" i dzieciaki :P po raz drugi gralem na ffa i mnie koles nagral :P poprosze jakas wyplate za pomoc w nagraniu tego zajefajnego materiualu :) numer konta podam przez gg albo jak kolega komentator przyjmie moje zapro na steam :) pzdr. n1dorek. <3

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
KuboL|Bambol
Herbaciarz
92
2010-06-30 16:20

Wie ktoś może jak nazywa się piosenka ,która zaczęła lecieć gdy autor filmiku zabił ostatniego wroga ? :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
dobryziomal135
😊
fizyk
64
2010-06-30 16:13

Jedno z najlepszych Gramy!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
33
2010-06-30 16:10

Super gramy pozdro Von Zay wiecej fajnych gramy wrzucaj :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Legionista
14
2010-06-30 16:08

oo takk CS forever

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Junior
3
2010-06-30 16:06

Tylko nie FFA...
Serwery FFA są żenujące, admini jeszcze gorsi, a ludzie na nich grający... bez komentarza:P
Co do cenzury, można to bez problemowo obejść. Po update ta gra stała się beznadziejna, wiem co mówię bo gram w to 2 latka.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Generał
46
2010-06-30 16:05

widac jaka beznadzieja ten cs a gawiedz w to gra :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Gorillaz 2-D
Miejsce Na Twoją Reklamę
72
2010-06-30 16:04

Widzę, że same muzyczne hity na każdym z serwerów. Począwszy od "Black Betty", aż po "Będę Brał Cię " ! ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
21
2010-06-30 16:04

W Source nigdy nie grałem, ale przypomniałeś mi jak to jeszcze z 3 lata temu pocinało się w CS 1.6 ;). Mapki dust 1 i 2 jeszcze świetnie pamiętam, ale sama rozgrywka była mniej zorganizowana :D. Każdy latał gdzie chciał, ale jakoś tam szło :P.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Centurion
4
2010-06-30 15:57

Ja poproszę gramy z wowa :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
victripius
Joker
94
2010-06-30 15:54

Jak Von Zay gra to gramy zawsze jest świetne :) Counter Strike to bardzo dobra gra, jednak Source został już bardzo udziwniony. Ta ocenzurowana wersja z kładącymi się na ziemię poległymi to lekka przesada. Ogólnie jest to stary CS, tylko trochę gorszy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
28
2010-06-30 15:38

rozwaliło mnie to

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
wojto96
I am no one
170
2010-06-30 15:36

keeper_4chan materiał o quake live juz był spory czas temu

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
28
2010-06-30 15:36

nie celuj we mnie hahahha

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Legionista
6
2010-06-30 15:36

daj ip xddd

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
13
2010-06-30 15:32

nieeeeeeeeeeeeee usuwaj csaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa plessssssssssssssss

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
keeper_4chan
📄
Generał
104
2010-06-30 15:32

Taaa, pamietam jak kiedys sie gralo w CS'a i Tactical OPS nalogowo.:]

Von Zay : a ja proponje bys kolejny material zrobil o dosc HARDCORE'owej strzelance QUAKE LIVE*beta http://www.quakelive.com/#profile/summary/keepercraft

QUAKE jest starszy i bardizej kultowy od SC'a a nowy system grania z przegladarki wypada ladnie i przyjemnie. :]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
13
2010-06-30 15:32

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee usuwaj csaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😃
Chorąży
14
2010-06-30 15:23

Wielkie dzięki za poświecenie (nie daj się opętać przez Satanas wróć do nas) :)))

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
👍
Centurion
15
2010-06-30 15:20

Boze VonZay i cs tego jeszcze nie bylo, pomysl na gramy swietny, a wykonanie jeszcze lepsze :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Legionista
6
2010-06-30 15:07

a tak btw. Von Zay podaj steam id i gramy wieczorkiem =]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
6
2010-06-30 15:05

MajkiPL
dokladnie to na innym koncie steam, ale zadzialalo i jest to wlasnie list ktory napisalem do nich kilka dni temu, zaraz po latce na css. Myslalem, ze oni sie nie przejmuja takimi rzeczami, jednak odpisali :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Konsul
34
2010-06-30 15:03

W wakacje godzinami przed kompem hahaha

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2010-06-30 15:02

BarteL_DanceR widzę że spróbowałeś mojego sposobu :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
wojto96
I am no one
170
2010-06-30 15:02

Von zay pewnie non steam :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👍
Legionista
6
2010-06-30 15:01

Ok, uwaga. Von Zay znalazłem sposób który działa w 100%

Napisałem list na supporcie:

Hi, I come from the Poland and until the last update, I was the lucky owner of Counter-Strike: Source. After the update I noticed that when I kill someone, the body lay down on the ground and grabs his head, there is also no blood. I heard that this is the German censorship. I can assure you that I am over 18 years and bought the game in the Polish language in Polish shop (in box). I would ask for turning off the censorship.

Odpowiedzieli mi:

Hello Bartku,

Thank you for contacting Steam Support.

Please try the following:

1.Click on Windows START > RUN > type regedit and press enter

2. Search for the following file:

\HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\VALVE

Please delete this file in your registry. Please start Steam again and start the game.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
😊
Legionista
15
2010-06-30 14:59

Von Zay dawaj nick steama i możemy zagrać

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
6
2010-06-30 14:59

Ciekawe, która łatka wprowadzi regenerację życia ala Modern Warfare 2 :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😊
Legionista
6
2010-06-30 14:54

ja dzis po dlugim czasie upload zrobilem CSS i powiem ze u mnie nie bylo cenzury...
pomysl MajkiPL moze byc rozwiazaniem!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Budziu128
Chorąży
24
2010-06-30 14:53

maskara, ale miałem polewkę :D z tych ciał co się kładą ^^ no i teksty Von Zaya

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Pretorianin
31
2010-06-30 14:48

Kurde, pamiętam jak godzinami grałem w 1.6 we wakacje :P. Heh, to były czasy, jak zwykle świetne gramy, Von Zay, wie co robi :).
BTW. Całkiem nieźle Ci szło :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
20
2010-06-30 14:47

Buahaha te "ocenzurowanie" to jakaś paranoja ;p Bardzo fajny materiał taki naturalny ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
Junior
2
2010-06-30 14:46

zna ktoś nute od 1;04 ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
13
2010-06-30 14:46

Wybacz Von Zay'u ale nie jestem w stanie podać Ci tych komend ponieważ ich nie pamiętam.
Owe komendy istnieją, ponieważ chwile po update'cie gracze sobie je podawali i mówili, że po ich wklepaniu cenzura znika. Tylko tu jest mały haczyk :D (tak, tak zawsze muszą być jakieś problemy) jeśli ściągnąłeś update z polskiego server'a komendy będą działać, jeśli jednak z niemieckiego, tak jak napisał 123Eddy123, musisz napisać do supportu Valve o to żeby Ci 'przydzielili' ściąganie z polskiego server'a.
Podobnież błąd został już wyeliminowany, pewnie nagrywałeś filmik wcześniej, lecz jeśli Ci się nie udało to proszę:
"1. Rejestrujemy się tutaj https://support.steampowered.com/ (Aby się tam zarejestrować należy założyć konto, które jest takie same od waszego konta steam). Ticket to po prostu alternatywna forma kontaktu dla e-maila, widać Valve łatwiej jest odbierać tickety niż e-maile więc lepiej dla was wysyłać tickety.
2. Następnie wchodzimy https://support.steampowered.com/newticket.php
3. Gdy wyświetli nam się okienko nowego "ticketu", wybieramy language English, wpisujemy swój e-mail,
- W "Subject" wpisujemy "Censorship in Counter-Strike: Source"
- W "Category" wybieramy: Game Questions > Feedback
- Wybieramy CSS z listy gier
- Wpisujemy login ze steam
- W polu "Your Question" wpisujemy prośbę o zdjęcie cenzury."

Pozdrawiam Cię Von Zay'u :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
12
2010-06-30 14:45

Ehhh zagralbym z taki teamem ;]> Swietne GRAMY !!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
😃
Senator
65
2010-06-30 14:44

Von Zay jak zawsze w formie. Zdecydowanie najlepsze gramy w ostatnim czasie.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legionista
13
2010-06-30 14:40

Von Zay jak zawsze świetne gramy! A tak poza tym znacie moze tytuły 2 nut z 4,29 i 7,05? Z góry dzięki

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
ArtoseruS
Zero Trzy
75
2010-06-30 14:37

Jeśli "Gramy!" to tylko VonZay :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
XineX
Professor Chaos!
68
2010-06-30 14:36

Straszak na gołębie :D.

O! Właśnie, zrób gram z Team Fortress 2 proooszę :).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
/\/\ /-\ _/ /-\ /\/
Pretorianin
64
2010-06-30 14:36

Co do cenzury to błąd który mają naprawić: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1320530

Gramy naprawdę niezłe. Może jeszcze gramy z Team Fortress 2? Też niedawno na "jabłka" wyszła, też gra valve, a no i nie każdy wie jaka to świetna gra (za to cs'a każdy zna), imo warto ludziom pokazać.

Dodatkowo promocja 66% zniżki http://store.steampowered.com/app/440/ .

A jeśli będzie Dom Starców to pokaż w końcu Dungeon Kepper.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
16
2010-06-30 14:33

ja bym się ucieszył z gramy w team fortress2

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
helias16
Glorious PC gamer
113
2010-06-30 14:33

Po kiego robić gramy z tej gry skoro wszyscy w nią już grali i doskonale znają

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
22
2010-06-30 14:32

Pokazcie Runes of Magic chapter 3 the elder knigdoms

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
Konsul
45
2010-06-30 14:31

Od czasu kiedy to nagrywałeś Valve już naprawiło błąd z ocenzurowaniem i postacie nie kładą się już tak dziwnie.

Ale bardzo dobre gramy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Generał
37
2010-06-30 14:31

Super Gramy. Za CS'em nie przepadam, ale ten filmik mi się bardzo podobał.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
W
Generał
0
2010-06-30 14:31

i tak 1.6 jest lepszy ...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
FreYpr0
Demacia!!!
85
2010-06-30 14:26

Gram w CS 1.6 od ponad 3 lat i on nigdy nie umrze . Dla mnie CS:Source jest troche dla niedzielnych graczy jak Von Zay . CS 1.6 jest do e-sportu . Dla mnie jedno z najlepszych GRAMY jakie byly . Poniewaz :
1. Von Zay - Najlepszy obok Krzyska na czele
2. Swietny klimat
3. Counter Strike !!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
*Danio
Pretorianin
68
2010-06-30 14:22

najlepsze gramy ever nie widziałem nic lepszego na tvgry super atmosfera mogłeś jeszcze pokazać surfy ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legionista
9
2010-06-30 14:19

chyba jedyny serwer w CS'ie gdzie nie grają małe dzieci które walą same bluzgi na prawo i lewo

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
😉
Pretorianin
39
2010-06-30 14:16

MajkiPL, 123Eddy123 - to zdradźcie proszę jak to w końcu jest ;] Bo niby są dwie opcje - pierwsza to to, że serwer tak narzuca, a druga (w którą niestety wierzę), że klucz był na rynek niemiecki. Jeśli dałoby się to jakoś zmienić - byłbym wdzięczny za rady, bo ragdoll zawsze dodawał uroku ;)

Będzie oświadczenie w sprawie Doomu niebawem, przepraszam za milczenie do tej pory ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
👍
Senator
30
2010-06-30 14:16

Znowu super Gramy Von Zaya :-) Ale co z domem starców? Będzie jeszcze? :(((

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl