Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Airstrike Eagles of World War II (PC)

Airstrike Eagles of World War II PC

Zręcznościowa strzelanka lotnicza, w której wcielamy się w pilota samolotów z okresu II wojny światowej. Autorzy przygotowali sporo maszyn (np. P-51, P-47, czy P-80) i trzy rozbudowane kampanie.

Zręcznościowe | II wojna światowa | samoloty

PC Windows
Okładka Airstrike Eagles of World War II (PC)

data premiery gry w wersji PC:

29kwietnia2010

Airstrike Eagles of World War II to zręcznościowa strzelanka, w której wcielamy się w pilota myśliwców i bombowców z okresu II wojny światowej.

Wśród dostępnych maszyn znalazły się P-51, P-47, P-80, B-17 oraz P-38. Airstrike Eagles of World War II oferuje trzy rozbudowane kampanie, na które łącznie składa się 45 pojedynczych misji. Wcielimy się w pilotów lotnictwa brytyjskiego, amerykańskiego, niemieckiego i radzieckiego. Twórcy zapewnili odpowiednią różnorodność zadań, podczas zabawy weźmiemy udział w patrolach, powietrznych pojedynkach oraz nalotach na cele naziemne. W przeciwieństwie do większości typowych produkcji tego rodzaju, w Airstrike Eagles of World War II do ukończenia kampanii nie jest wymagane zwycięstwo w każdej misji. Nawet tylko częściowe wykonanie zleconych zadań potrafi przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Gra dysponuje czysto zręcznościowymi mechanizmami lotu, który kontrolować można za pomocą myszki i klawiatury, choć oczywiście przewidziano też wsparcie dla joysticków. Poza kampaniami dla pojedynczego gracza przygotowano także tryb multiplayer, w którym na raz może wziąć udział do 8 graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-8  

Gry podobne do Airstrike Eagles of World War II

Wymagania wiekowe Airstrike Eagles of World War II

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Airstrike Eagles of World War II

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1.2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB, 300 MB HDD, Windows XP/Vista