Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Heroes of Newerth (PC)
OkładkaHeroes of Newerth (PC)

Heroes of Newerth PC

Gra S2 Games to koncentrująca się na sieciowych bitwach MOBA inspirowana modem Defense of the Ancients. Naprzeciwko siebie stają dwie drużyny i zadaniem każdej z nich jest zniszczenie centralnego budynku w bazie wroga. Akcja toczy się w tym samym świecie co seria Savage.

Strategiczne | fantasy | MOBA | RTS | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Heroes of Newerth Premiera PC

premiera światowa

12maja2010

Gra przestanie działać

20czerwca202225dni

producent: S2 Games wydawca: S2 Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Heroes of Newerth

League of Legends

Warhammer 40,000: Dawn of War

Demigod

Heroes of Newerth sieciowa produkcja firmy S2 Games, dewelopera odpowiedzialnego za cykl Savage. Gra stanowi rozwinięcie popularnego trybu rozgrywki wieloosobowej - tower defense, wprowadzonego przez słynną modyfikację Warcrafta III - Defense of the Ancient.

Tak jak w klasycznym tower defense dwie antagonistyczne frakcje (w tym przypadku dwa zespoły po maksymalnie pięć osób) stają do walki, której uwieńczeniem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Jednakże prócz zwykłych jednostek kontrolowanych przez A.I. do boju stają także indywidualni herosi sterowani przez graczy - autorzy dali do wyboru ponad sześćdziesiąt postaci o unikalnych cechach i umiejętnościach bojowych. W czasie faktycznej rozgrywki nie tylko budujemy fortyfikacje i armię, ale również rozwijamy swoich bohaterów i staramy się tak użyć ich mocy, by przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę.

Na potrzeby Heroes of Newerth autorzy opracowali specjalny system matchmakingu, a więc kojarzenia graczy o podobnych umiejętnościach i poziomie doświadczenia. Dzięki temu bardzo rzadko dochodzi do sytuacji, gdy początkujący gracz musi mierzyć się z fanami gry, którzy zjedli już na niej zęby. Istotna jest również obecność różnego rodzaju statystyk, ułatwiających wyciąganie wniosków z przegranych starć. W miarę kolejnych zwycięstw pniemy się natomiast w wielu na bieżąco aktualizowanych rankingach.

Graczy lubujących się we wszelkiego rodzaju edytorach ucieszy zapewne fakt, że w Heroes of Newerth zawarty został rozbudowany program do tworzenia nowych map. Pozwala on także na ustalanie reguł rozgrywki.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 10  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 240 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.7 / 10 na podstawie 110 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Heroes of Newerth: Odpowiednia dla każdego wieku.

Heroes of Newerth Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 1.5 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • Windows 2000/XP/Vista