Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2010, 10:50

Nowe materiały video z Crysis 2

Powoli rozkręca się olbrzymia machina marketingowa, która ma nas przekonać do zakupu Crysis 2. Jednym z najnowszych przejawów tego jest pojawienie się na oficjalnym kanale Youtube pierwszego odcinka Crysis 2 TV, który przyniósł sporo nowych materiałów video z rozgrywki.

Powoli rozkręca się olbrzymia machina marketingowa, która ma nas przekonać do zakupu Crysis 2. Jednym z najnowszych przejawów tego jest pojawienie się na oficjalnym kanale Youtube pierwszego odcinka Crysis 2 TV, który przyniósł sporo nowych materiałów video z rozgrywki.Pierwszy Crysis szczycił się swobodą rozgrywki i pomimo przeniesienia akcji z dżungli na ulice miasta twórcy nie zamierzają porzucać tej tradycji. Zwłaszcza sympatycznie prezentuje się możliwość podczepiania do obiektów ładunków wybuchowych. Na filmiku zrobiono to z klasyczną żółtą nowojorską taksówką, po czym kopniakiem posłano tak „przyozdobiony” samochód w stronę obcego. Liczę, że takich akcji będzie więcej. Przy okazji pierwszej części wypuszczono trailer pokazujący możliwości kombinezonu, który narobił mi apetytu na rzucanie samochodami niczym tekturowymi pudełkami. Jak wiemy możliwości gracza w samej grze były odrobinę bardziej przyziemne. Pozostaje mieć nadzieję, że Crysis 2 pozwoli na zagrywki z repertuaru superbohaterów. Dodatkową atrakcją filmiku jest możliwość obejrzenia jak wygląda wnętrze studia Crytek.

Nowe materiały video z Crysis 2 - ilustracja #1

Crysis 2 tworzony jest z myślą o PC, Xboksie 360 praz PlayStation 3. Premiera nastąpi w listopadzie tego roku. Wszystkie trzy wersje wyposażone zostaną w możliwość wyświetlania obrazu w 3D. Crytek pochwalił się, że spadek wydajności przy korzystaniu z tej opcji będzie praktycznie niezauważalny.