Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2010, 10:08

autor: Jiker

Premiera L.A. Noire dopiero na wiosnę 2011 roku?

Serwis VG247.com donosi, że magazyn Xbox 360 World zamieścił w ostatnim numerze plotkę, z której ma wynikać, że L.A. Noire – bardzo oryginalnie zapowiadająca się przygodowa gra akcji autorstwa studia Team Bondi – nie zostanie wydana w tym roku. Podobno premiera przygód detektywa Cole’a Phelpsa, weterana II wojny światowej, została przesunięta na wiosnę 2011 roku.

Z artykułu zamieszczonego w ostatnim numerze magazynu Xbox 360 World dowiadujemy się, że L.A. Noire (X360, PS3) – bardzo oryginalnie zapowiadająca się przygodowa gra akcji autorstwa studia Team Bondi – nie zostanie wydana w tym roku. Podobno premiera przygód detektywa Cole’a Phelpsa, weterana II wojny światowej, została przesunięta na wiosnę 2011 roku.

Premiera L.A. Noire dopiero na wiosnę 2011 roku? - ilustracja #1

Skan artykułu na temat L.A. Noire (Xbox 360 World).

Jednak według wydawcy gry, firmy Rockstar Games, oficjalna data premiery L.A. Noire nie została dotąd ujawniona (choć od pewnego czasu mówiło się, że produkcja może zadebiutować jesienią tego roku). Informacje podane przez Xbox 360 World uznał on za plotki i spekulacje, których nie zamierza szerzej komentować.

L.A. Noire, które ma być jedną z największych premier kolejnych kilku miesięcy, zapowiada się bardzo interesująco. W Sieci pojawiają się nawet sugestie, że Team Bondi odda w nasze ręce prawdziwy symulator życia detektywa (w ramach gry będziemy prowadzić śledztwa, przesłuchiwać świadków, zbierać dowody, brać udział w pościgach i strzelaninach). W nagraniach dubbingowych do gry bierze udział ponad 300 aktorów, a scenariusz liczy 2200 stron. Według różnych źródeł stworzenie tego tytułu pochłonie ponad 50 milionów dolarów.