Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Active Life Explorer (Wii)
OkładkaActive Life Explorer (Wii)

Active Life Explorer Wii

Zestaw minigierek przygodowych wykorzystujący specjalną matę. Gra jest skierowana przede wszystkim do młodszych odbiorców, którzy pragną zostać podróżnikami, archeologami i poszukiwaczami przygód.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Active Life Explorer Premiera Wii

19października2010

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Stworzona przez Namco Bandai Active Life Explorer stanowi zbiór różnych konkurencji w klimatach przygodowych, w których może rywalizować nawet do ośmiu osób.

Produkcja pozwala wcielić się w rolę podróżników, archeologów i poszukiwaczy skarbów, którzy przemierzając nieznane krainy natykają się na różne wyzwania zręcznościowe i logiczne. Wśród potencjalnych mini-gier twórcy przygotowali takie związane z pościgami i ucieczkami przed dzikimi zwierzętami, układaniem puzzli na czas czy utrzymywaniem równowagi na walącym się moście. Część z konkurencji wymaga współpracy kilku osób, inne stawiają na rywalizację i mobilizują do walki z pozostałymi graczami.

Namco Bandai przygotowało kilka trybów zabawy, w tym oparty o pewien scenariusz "Treasure Adventure Mode", w którym użytkownicy Wii wyruszają na wyprawę w nieznane. Pozostałe opcje są standardowe dla zbiorów mini-gier i pozwalają szybko rywalizować w wybranych konkurencjach na punkty lub dla zabawy. Autorzy przygotowali szereg nagród za najlepsze wyniki, które obejmują medale i ukryte kostiumy dla bohaterów. Tytuł prowadzi też rankingi najlepszych rezultatów.

Gra wykorzystuje nie tylko możliwości Wii Remote'a, ale i specjalną, dedykowaną jej matę, która rozwija możliwości tytułu i pozwala aktywniej bawić się przed telewizorem.

Active Life Explorer jest przygotowane w nieco karykaturalnej stylistyce, która stara się parodiować i w zabawny sposób przedstawiać kanony filmów i książek przygodowych.

Ostatnia modyfikacja 30 listopada 2010

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Active Life Explorer: Odpowiednia dla każdego wieku.