Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2015, 14:25

autor: Draug

Wieści ze świata (Hatred, SEGA, Arma III) 30/1/2015

Dziś piszemy m.in. o pokaźnej palecie przecen na Steamie, starcie pre-orderów i nowym trailerze Hatred, planowanych zwolnieniach w firmie SEGA oraz wyłonieniu finalistów konkursu Make Arma Not War zorganizowanego przez studio Bohemia Interactive dla modderów skupionych wokół gry Arma III. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Szaleństwo w środku tygodnia (dzisiaj do godziny 19:00):

Promocja dnia (do godziny 19:00 w piątek 31.01):

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek 2.02):

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 2.02) – obniżka cen 103 tytułów, WWW

Oferty specjalne (do godziny 19:00 w czwartek 5.02):

Hatred

Polskie studio Destructive Creations rozpoczęło przedsprzedaż gry Hatred. Tę brutalną izometryczną strzelankę możecie dostać w dwóch cyfrowych edycjach – podstawowej za 16,66 euro (ok. 70 zł) lub limitowanej z t-shirtem za 36,66 euro (ok. 154 zł). W obu przypadkach nabywca otrzymuje też ścieżkę dźwiękową z produkcji. Z okazji startu pre-orderów deweloper przygotował też świeży zwiastun omawianej produkcji, prezentujący niepokazywane wcześniej lokacje i środki zagłady:

SEGA

Jak wynika z dzisiejszego oświadczenia, SEGA szykuje się do restrukturyzacji, która w nadchodzących miesiącach będzie kosztowała pracę ok. 300 osób. Zwolnienia wiążą się z przeniesieniem środka ciężkości firmy bardziej w stronę gier na urządzenia mobilne i pecetowych produkcji sieciowych. Jednak nie musimy raczej obawiać się zmiany w planach Segi na nadchodzące miesiące ani uszczuplenia załogi studiów deweloperskich takich jak Creative Assembly czy Sports Interactive.

Arma III

Studio Bohemia Interactive przedstawiło finalistów Make Arma Not War – zapowiedzianego ponad rok temu konkursu dla modderów skupionych wokół gry Arma III, w którym pula nagród wynosi 500 tysięcy euro. Rywalizacja toczy się w czterech kategoriach: mody single- i multiplayerowe, add-ony oraz całościowe modyfikacje. Fani nadesłali łącznie ponad 250 prac, spośród których deweloperzy skupieni w jury i gracze wyłonili 50 finalistów. Z dziełami wybranymi do walki o nagrodę główną możecie zapoznać się bliżej na strone internetowej konkursu (są tam również linki do pobrania modów) lub rzucić na nie pobieżnie okiem, oglądając poniższe materiały wideo. Zwycięzcy Make Arma Not War zostaną ogłoszeni w marcu bieżącego roku. Najbardziej zaciętą rywalizację uświadczymy w kategorii całościowych modyfikacji, jako że nagrodzona zostanie w niej tylko jedna praca, której autor zgarnie 200 tysięcy dolarów (w pozostałych grupach nagroda ulegnie podziałowi na trzy miejsca podium).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.