Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2015, 16:00

autor: Pirlond

Wieści ze świata (Brutal Doom, Broken Age, MiniDayZ) 27/4/2015

Dziś piszemy o dacie premiery najnowszej wersji moda Brutal Doom, drugim epizodzie Broken Age, który został udostępniony darczyńcom oraz o multiplayerze w MiniDayZ. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Brutal Doom

Brutal Doom to stworzona z myślą pierwszych dwóch odsłonach Dooma modyfikacja, która sprawia, że podstawowe wersje gry są znacznie bardziej brutalne. Autor moda znany pod pseudonimem SGtMarkIV ujawnił datę premiery jego kolejnej edycji oznaczonej numerem 20, która zostanie wydana 5 czerwca. Moder opublikował także kolejny trailer swojego projektu.

Broken Age

Choć oficjalna premiera drugiego epizodu Broken Age odbędzie się dopiero jutro, niektórzy gracze już w niego grają. A konkretnie – osoby, które wsparły projekt przygodówki za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Przedstawiciele odpowiedzialnego za powstanie produkcji studia Double Fine poinformowali bowiem, że druga część gry została udostępniona wszystkim darczyńcom.

MiniDayZ

MiniDayZ od teraz także z multiplayerem. - Wieści ze świata (Brutal Doom, Broken Age, MiniDayZ) 27/4/2015 - wiadomość - 2015-04-27
MiniDayZ od teraz także z multiplayerem.

Deweloperzy ze studia Bohemia Interactive opublikowali nową aktualizację gry MiniDayZ – darmowej, przeglądarkowej produkcji opartej na popularnym DayZ. Łatka wprowadza do tytułu tryb multiplayer, w ramach którego walczyć o przetrwanie na jednym z serwerów może maksymalnie 20 graczy. Warto jednak zaznaczyć, że jeszcze nie wszystkie funkcje znane z singla są w nim dostępne, choć twórcy obiecują, że będą stale rozwijać swój projekt. Sam patch dodaje jeszcze możliwość skorzystania z pojazdów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier: