Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS43DSXONEWiiUX360PCPS3
Okładka Adventure Time: Finn and Jake Investigations (3DS)

Adventure Time: Finn and Jake Investigations

Kolejna z komputerowych adaptacji popularnego serialu animowanego stacji Cartoon Network Pora na Przygodę (oryg. Adventure Time). Za jej powstanie odpowiada tym razem studio Vicious Cycle, mające na swoim koncie m.in. Madagascar 3: The Video Game oraz Ben 10 Omniverse.

Akcji | fantasy | seriale animowane | przygodowe gry akcji

Okładka Adventure Time: Finn and Jake Investigations (3DS)

data premiery gry:

20paź2015

PS3 PS4 X360 XONE WiiU 3DS

1gru2015

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Adventure Time: Finn and Jake Investigations to przygodowa gra akcji. Opracowało ją znane z takich produkcji jak Madagascar 3: The Video Game czy Ben 10 Omniverse studio Vicious Cycle Software.

Tytuł bazuje na licencji popularnego serialu animowanego Adventure Time, emitowanego przez stację Cartoon Network, a w Polsce znanego pod tytułem Pora na przygodę!. Jego akcja toczy się w odległej przyszłości, w krainie Ooo zlokalizowanej na postapokaliptycznej Ziemi. Głównym bohaterem gry jest chłopiec imieniem Finn oraz magiczny pies Jake, potrafiący dowolnie zmieniać swój kształt i rozmiar. Opowieść rozpoczyna się, gdy postanawiają kontynuować pracę przybranych rodziców Finna i zostają prywatnymi detektywami. Ich usługi szybko okazują się bardzo potrzebne, gdyż w zamieszkanej przez nich krainie Ooo od pewnego czasu bez śladu znikają ludzie i dzieją się inne dziwne rzeczy.

Jak na przygodową grę akcji przystało, w Adventure Time: Finn and Jake Investigations znajdziemy zarówno wyzwania zręcznościowe, jak i logiczne. Podczas zabawy eksplorujemy świat, rozmawiamy z postaciami, walczymy z przeciwnikami oraz rozwiązujemy łamigłówki. System bitewny jest szybki i wymagający, a i zagadki oferują całkiem wysoki poziom trudności, wymagając sprytnego wykorzystywania unikalnych cech i umiejętności dwójki bohaterów.

Adventure Time: Finn and Jake Investigations robi przyjemne wrażenie swoją oprawą graficzną. Wykonana ona została w pełnym trójwymiarze, ale mimo to dobrze odtwarza styl i klimat oryginalnej kreskówki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Adventure Time: Finn and Jake Investigations

Klasyfikacja PEGI Adventure Time: Finn and Jake Investigations

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Adventure Time: Finn and Jake Investigations - zapowiedziano adaptację kreskówki Pora na przygodę!
Adventure Time: Finn and Jake Investigations - zapowiedziano adaptację kreskówki Pora na przygodę!

wiadomość22 kwietnia 2015

Studio Vicious Cycle Software i firma Little Orbit Games zapowiedziały Adventure Time: Finn and Jake Investigations, czyli przygodową grę akcji opartą na licencji kreskówki emitowanej w Polsce pod tytułem Pora na przygodę!.

PC
PS3
PS4
X360
XONE
WiiU
3DS