Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Metal Gear Solid: Special Missions (PS3)
OkładkaMetal Gear Solid: Special Missions (PS3)

Metal Gear Solid: Special Missions PS3

Metal Gear Solid: Integral | Metal Gear Solid: VR Missions

Cyfrowa reedycja specjalnego pakietu misji dodatkowych do gry Metal Gear Solid, który ukazał się pierwotnie w 1999 roku na konsoli PlayStation.

To jest dodatek do gry Metal Gear Solid.

Akcji | TPP | skradanki | taktyczne | PSOne Classics | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Metal Gear Solid: Special Missions Premiera PS3

11lipca2013

PSN

11września2013

producent: Konami wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gra ukazała się pierwotnie w roku 1999 na konsoli PlayStation i dostępna jest wyłącznie w formie cyfrowej, w ramach usługi PSOne Classics.

Metal Gear Solid: Special Missions jest pakietem dodatkowych misji do bestsellerowej gry z konsoli PSX, będącej kolejną odsłoną odświeżonej po latach serii taktycznych gier akcji autorstwa Hideo Kojimy. Rozszerzenie wymaga do działania posiadania podstawowej wersji gry Metal Gear Solid.

Dodatek skupia się na wprowadzonym w grze podstawowej specjalnym, treningowym trybie VR Mode. Przenosi on graczy do rzeczywistości wirtualnej, w której mogą oni trenować swoje umiejętności walki oraz skradania się. Wśród 300 misji, jakie niesie ze sobą rozszerzenie znajdziemy jednak również mniej konwencjonalne zadania, takie jak tajemnicze morderstwa, walki z gigantycznymi cyber-żołnierzami oraz trzy misje, w których to gracz wciela się w cybernetycznego ninję.

Special Missions to także dedykowana zawartość dodatkowa do gry. Na płycie znajdziemy m.in. trailery oraz specjalny tryb „photoshoot”, gdzie gracze mogą odbyć sesję zdjęciową ze znanymi z gry postaciami Mei Ling oraz Naomi. Ukończenie wszystkich 300 misji odblokowuje zaś koncepcyjną grafikę Metal Gear RAYa – mecha, którego spotkać możemy w kolejnej odsłonie serii Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty.

Dysk Special Missions ukazał się pierwotnie w rodzimej Japonii, jako część pakietu Metal Gear Solid: Integral, zawierającego ulepszoną wersję pierwowzoru, wzbogaconą całą masą materiałów dodatkowych. Za oceanem gra ukazała się jako Metal Gear Solid: VR Missions i w odróżnieniu od wersji PAL nie wymaga do działania podstawowej wersji MGS.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Metal Gear Solid: Special Missions: 16+

Metal Gear Solid: Special Missions Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network