Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2011, 15:20

Wieści ze świata (Battlefield 3, Star Wars Galaxies, Lord of the Rings) 16/11/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukcesie APB, darmowym dodatku do Battlefield 3 na PS3, umowie LEGO w sprawie Władcy Pierścieni, a także końcu Star Wars Galaxies.

LIMBO

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę LIMBO. Produkcję studia Playdead możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Cena to 2,50 euro, czyli ok. 11 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

APB Reloaded

Firma GamerFirst ogłosiła, że w ramach odświeżonej wersji strzelanki MMO APB z dopiskiem Reloaded zarejestrowano ponad 3 miliony kont. W dużej mierze w osiągnięciu tego rezultatu pomogło udostępnienie gry za pośrednictwem Steama. Produkcja, dostępna w modelu free to play, wielokrotnie poprawiła rezultat płatnego oryginału, który przyciągnął ledwie 130 tysięcy osób.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Star Wars Galaxies, Lord of the Rings) 16/11/12 - ilustracja #1

Battlefield 3

Posiadacze gry Battlefield 3 na konsolę PlayStation 3 mogą pobrać za darmo dodatek DLC Physical Warfare Pack, dostępny wcześniej dla osób zamawiających produkcję przedpremierowo. W jego skład wchodzi strzelba DAO-12, karabin maszynowy Typ 88 i tłumik do snajperki SKS.

PlayStation 3

Firma Sony utrzymuje, że w kończącym się 31 marca 2012 roku finansowym uda jej się sprzedać 15 milionów sztuk konsoli PlayStation 3. Jest szansa na jeszcze lepszy wynik, jeśli koncern utrzyma dotychczasowe tempo. Do 2 listopada Sony zdołało sprzedać 56 milionów PS3. Xbox 360 może się pochwalić wynikiem o 1,6 mln sztuk lepszym.

The Last Guardian

Yoshifusa Hayama, producent wykonawczy gry The Last Guardian, który postanowił opuścić studio Team Ico i zostać dyrektorem kreatywnym londyńskiego dewelopera Bossa ujawnił kilka szczegółów na temat swoich planów. Okazuje się, że chce wyprodukować z myślą o Facebooku „wielkie dzieło. Zdaniem Hayamy, popularny serwis społecznościowy ciągle nie doczekał się gry z prawdziwego zdarzenia.

Capcom Digital Collection

Firma Capcom poinformowała, że zestaw Capcom Digital Collection, składający się z ośmiu hitów dostępnych drogą cyfrową, zostanie wydany w pudełkowej wersji wyłącznie na Xboksa 360. W skład pakietu, który zadebiutuje wiosną 2012 roku, wejdą następujące gry: 1942: Joint Strike, Bionic Commando Rearmed 2, Final Fight Double Impact, Flock!, Rocketmen: Axis of Evil z dodatkiem Rocketmen: It Came From Uranus, Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix, Super Street Fighter II Turbo HD Remix oraz Wolf of the Battlefield: Commando 3.

Star Wars Galaxies

Po ośmiu latach żywot zakończyła gra MMO Star Wars Galaxies, osadzona w popularnym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Firma Sony Online Entertainment podziękowała z tej okazji prężnej społeczności, która walczyła do ostatniej chwili o niewyłączanie serwerów obsługujących produkcję.

LEGO Lord of the Rings

Firmy LEGO i Warner Bros. poinformowały, że duński producent klocków uzyskał prawo do stworzenia serii bazującej na filmowej trylogii Władcy Pierścieni oraz nadciągającej adaptacji Hobbita. Stąd już tylko krok do dewelopingu gier z serii LEGO przygotowywanych przez studio Traveller's Tales.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Stacking

Battlefield 3: Back to Karkand

Resident Evil: Operation Raccoon City

Star Wars: The Old Republic

Syndicate

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation

League of Legends

Final Fantasy XIII-2

Armored Core 5

GTR 3

8Realms

Ninety-Nine Nights Online

Mass Effect 3

BIT.TRIP RUNNER

Tropico 4

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

I Am Alive - trailer #2

Grand Theft Auto 3 - iOS 10 Year Anniversary Edition

Syndicate - Agent Tech

Heavy Fire: Afghanistan - trailer #3

Uncharted: Złota Otchłań - trailer #1

Resident Evil: Operation Raccoon City - trailer #3

Need for Speed: The Run - Signature Edition Booster Pack

Aion - free to play

Gramy w DOTA 2 [2/2] Gramy!

Gramy w DOTA 2 [1/2] Gramy!

Święta z Pecetem video felieton