Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Battlefield 3: Back to Karkand (PC)
OkładkaBattlefield 3: Back to Karkand (PC)

Battlefield 3: Powrót do Karkand

Battlefield 3: Back to Karkand

Dodatek do popularnej strzelanki studia EA DICE, w którym przypomniano klasyczne mapy, bronie i pojazdy z Battlefielda 2. Areny z tej produkcji przeszły do historii gatunku i stały się wyznacznikami dla innych gier.

To jest dodatek do gry Battlefield 3.

Akcji | Battlefield | współczesne konflikty | FPS | strzelanki

Battlefield 3: Powrót do Karkand Premiera

6gru2011

PS3

13gru2011

PC X360

Gry podobne do Battlefield 3: Powrót do Karkand

Call of Duty: Modern Warfare 3

Battlefield 3

Joint Operations: Typhoon Rising

Rekomendacja GRYOnline.pl

Battlefield 3: Back to Karkand to oficjalny dodatek do popularnej strzelanki studia EA DICE, zawierający nowe mapy, pojazdy, bronie i inne elementy. Pakiet jest skierowany przede wszystkim do weteranów serii Battlefield, ale powinien spodobać się także nowym graczom, gdyż zawiera całkowicie przerobione pola bitew.

W Back to Karkand wracamy na mapy znane z gry Battlefield 2, które przeszły do historii gatunku. Twórcy odtworzyli tak popularne i klasyczne areny jak Strike at Karkand, Gulf of Oman, Wake Island oraz Sharqi Peninsula. Poszerzono także arsenał dostępny dla graczy – w sumie otrzymujemy dziesięć nowych karabinów oraz trzy niedostępne wcześniej pojazdy (myśliwiec STOVL, pustynny buggy oraz transporter opancerzony).

Wszystkie powyższe atrakcje, znane fanom poprzedniej odsłony serii, zostały przerobione w nowszej technologii (Frostbite 2). To oznacza, że mapy, bronie i pojazdy zmieniły się nie do poznania - silnik napędzający Battlefielda 3 pozwala między innymi na sianie destrukcji w większej skali niż w Battlefield 2. Back to Karkand zawiera też klasyczny tryb rozgrywki Conquest Assault, w którym jedna drużyna kontroluje wszystkie flagi, a druga musi je odbić.

Battlefield 3 to popularna strzelanka z kampanią solową i rozbudowanym multiplayerem. Podczas zabawy sieciowej możemy wybrać jedną z czterech klas postaci i pokierować przeróżnymi pojazdami. Cechą charakterystyczną serii są też olbrzymie pola bitew i wspomniany system destrukcji, który pozwala niszczyć całe budynki.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-64  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 837 głosów czytelników.

Battlefield 3: Powrót do Karkand cena w dniu premiery: 54,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Battlefield 3: Powrót do Karkand

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Battlefield 3: Powrót do Karkand Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Quad Core i5 2.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepszy)
  • 20 GB HDD
  • Windows Vista/7
PC
X360
PS3