Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 13:55

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Electronic Arts uruchamia usługę Battlefield 3: Premium

Firma Electronic Arts uruchomiła właśnie usługę Battlefield 3: Premium. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty, gracze otrzymają dostęp do wszystkich zestawów DLC do Battlefield 3, a także pakiet ekskluzywnych dodatków. Przez pierwszy tydzień funkcjonowania usługi skorzystają z niej jedynie posiadacze konsoli PlayStation 3.

 Electronic Arts uruchamia usługę Battlefield 3: Premium  - ilustracja #1

W czasie targów E3, firma Electronic Arts poinformowała o uruchomieniu usługi Battlefield 3: Premium, przeznaczonej dla wszystkich miłośników i fanów przebojowego FPS-a studia DICE. Przez pierwszy tydzień będzie ona dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsoli PlayStation 3. Po tym czasie trafi również na komputery PC i Xboksa 360.

Battlefield 3: Premium wzorowane jest na usłudze Call of Duty: Elite, która z dużym powodzeniem działa od ponad pół roku i przyciągnęła w tym czasie kilka milionów osób z całego świata. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty abonamentowej Premium, która w polskim PlayStation Store wynosi 179 zł, gracze otrzymają dostęp do wszystkich wydanych i zaplanowanych dodatków do Battlefield 3. Obecnie dostępne są dwa - Powrót do Karkand oraz Walka w zwarciu (na razie jedynie na PlayStation 3). Kolejne zadebiutują w tym i przyszłym roku. EA po raz pierwszy wyznaczyła ich przybliżone daty premiery. Najwcześniej, bo we wrześniu, pojawią się Siły pancerne. W grudniu ściągnąć będzie można Aftermath, natomiast w marcu End Game. Wszyscy subskrybenci otrzymają wymienione zestawy DLC z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Poza tym, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i przeciekami, gracze decydujący się na konto Premium mogą liczyć na ekskluzywne bronie, kamuflaże, nieśmiertelniki, jak również dostęp do specjalnych eventów oraz filmów instruktażowych. Co więcej, będą mieli także możliwość wyzerowania swoich dotychczasowych statystyk na Batllelogu.

  1. E3 2012 – Konferencja Electronic Arts
  2. Oficjalna strona gry Battlefield 3