Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 14:31

autor: Kono

Pierwsze informacje o trybie multiplayer w Assassin's Creed III

Pojawiły się pierwsze informacje o rozgrywce wieloosobowej w grze Assassin's Creed III. Deweloperzy z Ubisoft Annecy wprowadzą m.in. nowy tryb rozgrywki oraz możliwość zabijania wrogów przy użyciu elementów otoczenia.

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nowości w rozgrywce wieloosobowej w Assassin’s Creed III. Deweloperzy z Ubisoft Annecy zamierzają wprowadzić nowy tryb zabawy, zabójstwa z wykorzystaniem elementów otoczenia oraz zaimplementować kilka usprawnień względem poprzednich części.

Pierwsze informacje o trybie multiplayer w Assassin's Creed III - ilustracja #1

Domination to nowy tryb rozgrywki, w którym naprzeciw siebie staną dwie czteroosobowe drużyny. Nadrzędnym zadaniem każdej z nich będzie przejęcie kontroli nad trzema strategicznymi punktami na planszy. Miejsca kontrolowane przez daną drużynę będą generować punkty potrzebne do odniesienia zwycięstwa. Warto zaznaczyć, że w czasie rozgrywki jeden lub dwóch zabójców będzie na nas polować (podobnie jak to miało miejsce w Brotherhood i Revelations), co utrudni utrzymywanie strategicznych miejsc.

Wraz ze zmianą miejsca akcji i epoki historycznej w Assassin’s Creed III, twórcy przygotowali zestaw całkowicie nowych map i postaci dla trybu wieloosobowego. Dowiedzieliśmy się, że na jednej z pierwszych plansz (nazwanej The Northwest Passage), które zostaną zaprezentowane, będziemy mogli zwiedzić skutą lodem łódź. Twórcy wyjawili też nazwy trzech postaci: The Commander, The Carpenter oraz The Lady Maverick. Oczywiście należy zaznaczyć, że w pełnej wersji gry będzie ich znacznie więcej.

Kolejną, niezwykle interesującą nowością mają być zabójstwa z wykorzystaniem elementów otoczenia. Chociaż jeszcze nie zademonstrowano tego rozwiązania, to redaktorzy serwisu ComputerAndVideogames przypuszczają, że może tu chodzić o zwalanie ścian na oponentów lub przypieranie przeciwników do muru w celu efektowniejszego wykończenia ich. W rozgrywce multiplayer pojawią się też dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe oraz nowe bronie i umiejętności.

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed III

Assassin's Creed III