Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 14:32

autor: sathorn

Far Cry 3 - nowy trailer, tryb kooperacji i ekskluzywny DLC dla PlayStation 3

Far Cry 3 z każdą kolejną informacją, jaką otrzymujemy od Ubisoft Studios, zapowiada się coraz ciekawiej. Podczas trwającego właśnie E3 2012 twórcy pokazali nowy trailer oraz rozgrywkę z trybu kooperacji, a także ogłosili ekskluzywny dla konsoli PlayStation 3 dodatek.

Podczas targów E3 2012 pojawiło się wiele nowych informacji dotyczących Far Cry 3, kolejnej odsłony znanej serii pierwszoosobowych strzelanin. Co szykuje Ubisoft Studios i czym tytuł ten będzie próbował przekonać graczy do zakupu?

Far Cry 3 - nowy trailer, tryb kooperacji i ekskluzywny DLC dla PlayStation 3 - ilustracja #1

Najnowszy filmik promujący Far Cry 3 zapoznaje nas nieco z fabułą gry. Pojawia się w nim kobieta uwodząca głównego bohatera. Jak się okazuje, jest to siostra Vaasa, psychopatycznego watażki, rządzącego wyspą. Możemy zgadywać, że odegra ona niemałą rolę w wydarzeniach, w których przyjdzie nam brać udział.

Trailer jest dynamiczny, okraszony sporą dawką akcji i psychodelii. Nasz arcywróg, wspomniany Vaas, jest ewidentnie mocno pokręcony, a główny bohater ma dla niego szczególne znaczenie. Wszystko wskazuje na to, że konflikt między graczem a nim będzie osią napędzającą fabułę.

Twórcy gry zaprezentowali także tryb kooperacji, dla maksymalnie czterech graczy. Dla tego rodzaju zabawy zaplanowano osobny szereg misji.

Zapowiedziano też DLC, które będzie ekskluzywne dla konsoli PlayStation 3. Szczegóły dotyczącego tego dodatku są nieznane, podobnie jak data jego premiery.

Far Cry 3 to nieliniowa strzelanina z widokiem z pierwszej osoby, która rzuci gracza na tropikalną wyspę opanowaną przez bezlitosne gangi i organizacje paramilitarne. Tytuł ten ukaże się w czwartym kwartale 2012 roku, na PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach osobistych.

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Far Cry 3

Far Cry 3