Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2012, 18:40

autor: Ender

Obszerny patch dla Battlefield 3 trafi 27 marca do użytkowników Playstation 3

Na oficjalnym blogu gry Battlefield 3, studio DICE poinformowało o dacie premiery najnowszego i wyjątkowo obszernego patcha dla tego tytułu. W pierwszej kolejności trafi on 27 marca do posiadaczy Playstation 3.

Obszerny patch dla Battlefield 3 trafi 27 marca do użytkowników Playstation 3 - ilustracja #1

Na oficjalnym blogu Battlefield 3, odpowiedzialne za produkcję gry studio DICE poinformowało graczy o dacie wydania oraz zawartości jej najnowszego i wyjątkowo obszernego patcha. W pierwszej kolejności poprawka trafi do posiadaczy Playstation 3 i wszystko wskazuje na to, że właściciele gry w wersji na Xboksa 360 i komputery PC będą musieli na niego poczekać trochę dłużej. Jak długo? Deweloper nie podaje na razie żadnych terminów.

Łatka wprowadza szereg zmian, które mają balansować rozgrywkę i usunąć najpoważniejsze błędy. Twórcy zapewniając, że dużą część z nich wprowadzono dzięki uwagom fanów. Nowością będzie również funkcja „Rent a Server”, pozwalająca konsolowym graczom na wynajmowanie indywidualnych serwerów, na których mogą sami ustalać zasady rozgrywanych meczy i decydować o liczbie ich uczestników. Więcej szczegółów dotyczących tej nowej opcji pojawić się ma w przyszłym tygodniu. Pełną listę zmian możemy znaleźć na blogu.