Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2009, 18:25

autor: Jiker

Wakacyjna jazda z Ubisoft i konkursy Gry-OnLine

Już niedługo rozpocznie się trzecia edycja akcji „Wakacyjna jazda z Ubisoft”. Jak co roku, producent i wydawca gier wideo umożliwi graczom nabycie popularnych tytułów w lepszych, niższych cenach. Tym razem akcja będzie się toczyć pod hasłem „2 gier w cenie 1”. Z kolei na łamach Gry-OnLine.pl startują kolejne interesujące konkursy.

Już niedługo rozpocznie się trzecia edycja akcji „Wakacyjna jazda z Ubisoft”. Jak co roku, producent i wydawca gier wideo umożliwi graczom nabycie popularnych tytułów w lepszych, niższych cenach. Tym razem akcja będzie się toczyć pod hasłem „2 gry w cenie 1”. Poszczególne pozycje będzie można kupić w pakietach tematycznych: czterech konsolowych i pięciu przeznaczonych dla posiadaczy PC. Promocja ruszy 13 lipca i potrwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Zanim jednak przejdziemy do opisu promocyjnych pakietów firmy Ubisoft, pragniemy zachęcić Was do udziału w minikonkursie, który przygotowaliśmy dla Was z tej okazji z polskim oddziałem francuskiego producenta i wydawcy. Do wygrania jest w nim jeden zestaw z letniej promocji – pakiet z Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent oraz Prince of Persia.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę? Przede wszystkim, być zarejestrowanym czytelnikiem GRY-OnLine i odpowiedzieć na dwa stosunkowo łatwe pytania:

 • W którym roku i gdzie urodził się amerykański pisarz Tom Clancy?
 • Kto użyczył głosu tytułowej postaci Księcia Persji w polskiej wersji gry?

Konkurs trwa od 9 lipca do 13 lipca 2009 do godziny 24:00. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected]. W tytule maila prosimy wpisać „Konkurs Ubisoft”, a w treści, oprócz samych odpowiedzi, podać swój login na GRY-OnLine.pl (prosimy nie mylić ksywki z loginem) oraz numer telefonu kontaktowego. Spośród poprawnych odpowiedzi w drodze losowania wyłonimy jednego zwycięzcę, o czym poinformujemy Was na Forum Dyskusyjnym w wątku pod tym newsem.

Przejdźmy zatem do opisu zawartości promocyjnych pakietów, które trafią na rynek w ramach „Wakacyjnej jazdy z Ubisoft”.Posiadacze konsol PlayStation 3 i Xboksa 360 będą mogli dokonać zakupu następujących zestawów:

 1. Adrenaline Pack – Far Cry 2 oraz Assassin's Creed w cenie 199,90 zł;
 2. Adventure Pack – Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent oraz Prince of Persia w cenie 229,90 zł;
 3. Action Pack – Tom Clancy'ego: EndWar oraz Rainbow Six Vegas 2 w cenie 199,90 zł;
 4. Extreme Pack – Tom Clancy's HAWX oraz Shaun White Snowboarding w cenie 199,90 zł.

Natomiast wśród pakietów przeznaczonych dla pecetowców znajdą się:

 1. Adventure Pack – Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent oraz Prince of Persia w cenie 99,90 zł;
 2. Action Pack – Tom Clancy'ego: EndWar oraz Rainbow Six Vegas 2 w cenie 99,90 zł;
 3. Extreme Pack – Tom Clancy's HAWX oraz Shaun White Snowboarding w cenie 99,90 zł;
 4. Combat Pack – Far Cry 2 oraz Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 w cenie 69,90 zł;
 5. Strategy Pack – The Settlers: Narodziny Imperium i Heroes of Might and Magic V w cenie 69,90 zł.

To jednak nie koniec atrakcji. Już jutro, tj. 10 lipca 2009, rusza bowiem duży konkurs, w którym na zwycięzcę czekać będzie naprawdę ciekawa nagroda: designerski notebook HP Mini seria 1000 Vivienne z dwoma zestawami gier z letniej promocji Ubisoft: Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent z Pirnce of Persia, a także Heroes of Might and Magic V z The Settlers: Narodziny Imperium. Więcej informacji już jutro!

Wakacyjna jazda z Ubisoft i konkursy Gry-OnLine - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.