W Warhound zagrają również posiadacze Xboksów 360

Warhound, nowa strzelanina studia Techland, o której po raz pierwszy usłyszeliśmy w sierpniu ubiegłego roku, doczeka się konwersji na konsolę Xbox 360. Taką oto informację można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu, jakie polska firma opublikowała na początku stycznia.

Krystian Smoszna

Warhound, nowa strzelanina studia Techland, o której po raz pierwszy usłyszeliśmy w sierpniu ubiegłego roku, doczeka się konwersji na konsolę Xbox 360. Taką oto informację można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu, jakie polska firma opublikowała na początku stycznia.

W Warhound zagrają również posiadacze Xboksów 360 - ilustracja #1

Program – tradycyjnie już – będzie pracować na silniku Chrome Engine, który zostanie wzbogacony o najnowsze fajerwerki wizualne. Jeśli wierzyć programistom z Ostrowa Wielkopolskiego, gra będzie współpracować z bibliotekami DirectX 10. Warhound zadebiutuje na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku.

W Warhound zagrają również posiadacze Xboksów 360 - ilustracja #2

W Warhound wcielimy się w postać najemnika, zawodowo zajmującą się „sprzątaniem śmieci”. Nasz bohater nie jest jednak obojętny wobec kodeksu moralnego i pracuje tylko dla „tych dobrych”, eliminując osobników ze świata przestępczego. Sama rozgrywka nie polega tylko na monotonnym i rutynowym wykonywaniu kolejnych misji. Aby odnieść sukces musimy podejść do zabawy myśląc przyszłościowo, starannie dobierając kolejne zlecenia pod względem trudności, a także dbać o rozwój bohatera.

Warhound

Warhound

PC Xbox
anulowana

Data wydania: Anulowana

Informacje o Grze
Podobało się?

0

Krystian Smoszna

Autor: Krystian Smoszna

Gra od 1985 roku i nadal mu się nie znudziło. Zaczynał od automatów i komputerów ośmiobitowych, dziś gra głównie na konsolach i pececie w przypadku gier strategicznych. Do szeroko rozumianej branży pukał już pod koniec 1996 roku, ale zadebiutować udało się dopiero kilka miesięcy później, kilkustronicowym artykułem w CD-Action. Gry ustawiły całą jego karierę zawodową. Miał być informatykiem, skończył jako pismak. W GOL-u od blisko dwudziestu lat, do 2023 pełnił funkcję redaktora naczelnego. Gra w zasadzie we wszystko, bez podziału na gatunki, dużą estymą darzy indyki. Poza grami interesuje się piłką nożną i Formułą 1, na okrągło słucha też muzyki ekstremalnej.

Heavy Weapon kolejną grą na Xbox Live Arcade?

Następny
Heavy Weapon kolejną grą na Xbox Live Arcade?

Amerykańska wersja MotorStorm jednak bez 1080p i 60 klatek na sekundę

Poprzedni
Amerykańska wersja MotorStorm jednak bez 1080p i 60 klatek na sekundę

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl